2737
2734
عنوان

بچه بیاین درمورد جنسیت بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 65 پست
هر کاری میکنم عکس نمیاد.تو مانیتور دکتر سمت راست بود ولی الان تو عکس سمت چپه.دکتر سونو گفت دختر.ولی ...

به منم تو ان تی احتمال دختر داده بود ولی پسره 😌

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
به منم تو ان تی احتمال دختر داده بود ولی پسره 😌

آخه میدونی خیلی جای معتبری رفتم یعنی فکر نمیکنم اشتباه کنه ولی خب همه علائمم پسره البته ب علائمم نیست.ضربان قلبش ۱۶۴بود.

کاربر سابق_عروسکصورتی_مهربان_شروق_یاسمین._اینا همه کاربریم بودن ترکیدن😁😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشتر بهش دختر میخوره تو سونو بهتون احتمال ندادن

با منید عزیزم؟به من گفت یک لحطه حس کردم پسره ولی نه نمیتونم بگم بمونه همون 18هفته☺

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد  خدایا شکرت بابت هدیه های قشنگی که بهم دادی ،میوه های زندگیم پسرم و دخترم👫
آخه میدونی خیلی جای معتبری رفتم یعنی فکر نمیکنم اشتباه کنه ولی خب همه علائمم پسره البته ب علائمم نیس ...

شما که بسلامتی یکی دو هفته دیگه میری انومالی میفهمی جنسیتشو.من 5هفته دیگه باید برم انشالله

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد  خدایا شکرت بابت هدیه های قشنگی که بهم دادی ،میوه های زندگیم پسرم و دخترم👫
2728
شما که بسلامتی یکی دو هفته دیگه میری انومالی میفهمی جنسیتشو.من 5هفته دیگه باید برم انشالله

آره ب امید خدا.انومالی رو چند هفته ایی میرن؟

کاربر سابق_عروسکصورتی_مهربان_شروق_یاسمین._اینا همه کاربریم بودن ترکیدن😁😐
آره ب امید خدا.انومالی رو چند هفته ایی میرن؟

فکر کنم 16تا 18 .دقیق نمیدونم.زمان پسر بزرگم 19تا21 بود زمانش الان انگار عوض شده😂

2738
گذاشتم عزیزم

به پسر بیشتر میخوره

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
گذاشتم عزیزم

کاملا به پسر میخوره دنبالچه ش.انشالله سلامت باشه.بچه چندمته؟

من روزای اول ویارم شور بود الان شیرینی‌. ولی همه علائمم رو بقیه میگفتن مال پسره. ضربان قلبش ۱۶۰ اینا بود تقریبا. تو ان تی گفت احتمال ۷۰ ۸۰ درصد دختره. 

میگن ضربان بالای ۱۵۰ دختره. من ۱۴ هفتم. 

خدایا ممنونم بابت هدیه قشنگت...مسافرکوچولومونو به تو میسپاریم صحیح و سالم بذارش تو آغوشمون. خدایا خودت مواظب فسقلی تو دلم باش. کاربر چندساله هستم که یهو به سرم زد تعویض کاربری کنم. 😊😊😊
۱۴ هفتمه

من میگم دختره چون میگی ترشی اینا بیشتر دلت میکشه من بچه اولم شیرینی دلم میکشید هیچ میلی به ترشی نداشتم پسر بود اینم تازه هفته اولم فقط تهوع دارم چیزیم دلم نکشیده سر دومی 

2706