2733
2739

یک ساختمون بامامان باباموندارم چه غلطی کردم اومدم اینجااجاره نشینی آرامش ندارم نمیتونم یکروزتوحال خودم باشم دعاکنین زودترازاین خونه کوفتی برم

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
مشکلت چیه تواپارتمان

یابنایی دارن یک روز یک وسیلشون خراب بشه میان ازوسایل من استفاده میکنن حالام لباسشوییشون خرابه هرروز لباس میارن میندازن تولباسشویی من  دیگه واقعانمیکشم بابامنم آدمم گاهی وقتا دلم نمیخادیک هفته برم خونشون ولی نمیتونم اونامیان

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یابنایی دارن یک روز یک وسیلشون خراب بشه میان ازوسایل من استفاده میکنن حالام لباسشوییشون خرابه هرروز ...

واااای تواپارتمان مادرشوهرتی😕😕

خدا صبر بهت بده

البته یه چی بگم بهت من الان تواپارتمان مامانم اینام

اما شوهرمو وخانوادش دارن میترکن چرامااینجاییم همش دارن زیرآب منو میزنن که بلندبشیم  منم سفت نشستم سرجام

2731
واااای تواپارتمان مادرشوهرتی😕😕 خدا صبر بهت بده البته یه چی بگم بهت من الان تواپارتمان ماما ...

نه باباازخدام بود توآپارتمان مادرشوهرم بشینم خونه مامان خودم میشینم

نه باباازخدام بود توآپارتمان مادرشوهرم بشینم خونه مامان خودم میشینم

اینجوری شو دیگه نشنیده بودم عزیزم

اما خب چون مامانت ایناهستن راحتر میتونی برخورد کنی بگو دارین بهم فشارمیارین

بگو زندگی مستقل دارم

اینجوری شو دیگه نشنیده بودم عزیزم اما خب چون مامانت ایناهستن راحتر میتونی برخورد کنی بگو دارین ب ...

نه بابااتفاقامن باهاشون رودربایسی دارم بعدم مامانم یک اخلاقی داره حرفی چیزی بزنم قهرمیکنه بخدا چندماهه بالاسرم صدای بنایی تمام زندگیم خاک وکثافت الانم که لبتسشوییشون خرابه اصلا سیرشدم اززندگی فقط دلم میخاد ازاینجابرم

2738
نه بابااتفاقامن باهاشون رودربایسی دارم بعدم مامانم یک اخلاقی داره حرفی چیزی بزنم قهرمیکنه بخدا چندما ...

بنظر من کار عقلانی هم همینه بادام وقرض وقوله بدون تنش ودعوا وبگو ومگو بلندشوازاونجا 

چون ناراحتی شمام بالاخره به شوهرت سرایت میکنه وجنگ خانوادگی شروع میشه

بنظر من کار عقلانی هم همینه بادام وقرض وقوله بدون تنش ودعوا وبگو ومگو بلندشوازاونجا  چون ناراح ...

حالاشوهرم گفته بیابریم خونه بابام زندگی کنیم ولی میترسم ازچاله توچاه بیفتم ازطرفیم دیگه واقعااینجاخسته شدم دوساله زندگی میکنم

حالاشوهرم گفته بیابریم خونه بابام زندگی کنیم ولی میترسم ازچاله توچاه بیفتم ازطرفیم دیگه واقعااینجاخس ...

نه خونه بابات بمون نه خونه بابای شوهرت برو

اونجابری کبابت میکنن بدتر روزی 100بارارزومیکنی کاش خونه مادرت مونده بودی

تاپیک بچه های هم ساختمان بامادرشوهروبخون میفهمی

نه خونه بابات بمون نه خونه بابای شوهرت برو اونجابری کبابت میکنن بدتر روزی 100بارارزومیکنی کاش خونه ...

تاپیکش کجایه؟بااین گرونیای اجاره هانمیتونم جای دیگه برم خونه مادرشوهرم ساختمونش یکجوریه اون طیقه ای کع مابخایم بشینیم درش کلا ازیک کوچه دیگست 

سرچ کن تونت میاد

اینجایکبارخودم تاپیک زدم شرایط خونه روگفتم خیلیاگفتن برو