عنوان

ایمان

103 بازدید | 6 پست

خانما من ۱۰ روزه ک هی پیاده روی میکنم قر میدم بپر بپر میکنم ولی هیچ تاثیری نداره یک هفتس روغن کرچک هم میخورم هیچ اثری نکرده نه درد میاد سراغم نه هیچی راهکاری دارین که زود اثر کنه لطفا بگین

هیچی مثل پیاده روی نیست عزیزم.طولانی که کمر درد بگیری

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
کمرم از شدت پیاده روی سوزش میگیره ولی دریغ از یک اثر کوچولو

تکونهای بچه رو خیلی چک کن.اگه ۴۰ هفتت پر شد برو تا با آمپول فشار بدنیا بیارنش.خدایی نکرده مدفوع نکنه خطر داره

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
تکوناش خیلی کم و ضعیف شده 

خب جاش هم کوچیک شده ولی اگه بدون حرکت شد برو بگو با آمپول فشار زایمانت کنن.من اگه جات بودم میرفتم و الکی میگفتم درد دارم🤪🤪مجبور میشدن با آمپول بدنیا بیارنش.