2726

بچه ها بیاین ببینین 

داشت انار میخورددست اناری میزد ب چشمش نمیدونم میخارید یا ن 

بعدش ک شستم دور دوتا چشماش قرمز شد و خارش گرفت، پایینش هم باد کرده 

همیشه انار میخورده 

چند روزی هم هس زیر چشماش گود شده و سیاه شده 

میشا الرژی فصلی باشه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره دخترمن همین جوری شده بودبردم دکتریه قطره وبک پماددادخوب شد🌹الرژی هست

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
2728

پارسال همین موقعه چشم پسرم با کرد سفیدیش کلا خون بود بردم دکتر مطب پر بود از بچه که چشمشون مشکل داشت دکتر گفت ویروسه یه هفته ای خوب شد 

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪

دست الوده نزده به چشماش؟

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت

آلرژیه.

پسرمن7ماهشه.چندروز پیش تو فرنیش شیرریختم هم اطراف دهنش دونه ریخت بیرون.هم چشاش پف کرد و قرمز شد.

بچم الان سه روزه داره خودشو میخاره.همه جاش زخم شده طفلک

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

با شامپو معمولی شستیش؟ من یہ بار  با شامپو خودم سر بچہ مو شستم  رفت تو چشمش چند روز ورم کرد قرمز شد

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم
آلرژیه. پسرمن7ماهشه.چندروز پیش تو فرنیش شیرریختم هم اطراف دهنش دونه ریخت بیرون.هم چشاش پف کرد و قرم ...

شربت ھیدروکسی زین بدہ واسہ حساسیتش

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم
شربت ھیدروکسی زین بدہ واسہ حساسیتش

شهرم جز43شهربحرانیه(سیاه کرونایی)میترسم ببرمش دکتر.از پریروزه خودمم لب ب لبنیات نزدم.تو پوره خودشم دیگه کره نریختم.میگم شاید رفع بشه

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
شهرم جز43شهربحرانیه(سیاه کرونایی)میترسم ببرمش دکتر.از پریروزه خودمم لب ب لبنیات نزدم.تو پوره خودشم د ...

اگہ فکر میکنی حساسیتہ دکتر داروخونہ میتونہ کمکت کنہ علائمشو بگو دارو میدہ

اگہ فکر میکنی حساسیتہ دکتر داروخونہ میتونہ کمکت کنہ علائمشو بگو دارو میدہ

کلا خودشو خیلی میخاروند.گوشاشو خون میاره.دوتادکتربردم گفتن طبیعیه.پریروز شیرریختم فرنیش ک واکنش نشون داد.بعد تو ی تاپیک ی نفر بهم گفت آلرژی ب شیر داره.گفت خودمم نخورم.این دوروز دیگه شکمشو.گردنشو چشاشم زخم کرده.امشب میرم داروخونه میپرسم.ممنون ک راهنمایی کردین