2733
2734
عنوان

واکنش جنین 😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 888 بازدید | 57 پست
اوخی جانم اون نمیخواد ببینن تکوناشو😍😎

نه فقط برای خودمه تکوناش😍😍 قربونش برم

یه حرکات عجیبی میکنه شکمم رو کج وکوله میکنه🤤😂😂😂

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من حس میکنم میترسم در آینده باردار بشم اینکه تو شکم آدم یه موجود زنده باشه ترسناک نیست؟ نمیدونم چر ...

ویی من صبحا ناشتام بیدار میشم تو جام تکون میخوره حالت تهوع میگیرم باید سریع بلند شم یه چی بخورم 

کار خداس دیگه مامان شدی دیگه نمیترسی😍😍

♡گر نگه دار من آن است ؛♡که من میدانم ♡شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد  ♡عزیزان کاربرقدیمی هستم♡ 
2731
نه فقط برای خودمه تکوناش😍😍 قربونش برم یه حرکات عجیبی میکنه شکمم رو کج وکوله میکنه🤤😂😂😂

ای جان دلم 😍

♡گر نگه دار من آن است ؛♡که من میدانم ♡شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد  ♡عزیزان کاربرقدیمی هستم♡ 

فکر کنم بچه منه که برعکسه 🤕تا بگم نگاه کن ببین تکون میخوره یا دستت بزار دیگه تکون نمیخوره انگار میفهمه ،هر چند یکم تنبل هست ولی همون ئذره هم دیگه نمیزنه اگه دست شوهرم بزارم یا نگاه کن یه بار ناغافل گذاشت یه ضربه زد و دیگه تمام بعد اون هر کاری کردم تکون نخورد 

2738

پسرم که از واکنش گذشته بود 

فوتبال بازی می کرد اونجا  

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

خوشبحالتون...برا منم دعا کنید این حسو تجربه کنم

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
2706