2726
عنوان

واکنش جنین 😂😂

888 بازدید | 57 پست

خانوما شما وقتی همسرتون دستشو میراره رو شکمتون نی نی چیکار می‌کنه ؟؟

من پریروز نصف شبی کنار همسرم خوابیده بودم همسرم خواب بود دستشو. گذاشتم رو شکمم واااای یه دقیقه نشده نی نی زیر دستش هی لگد میزد ول میخورد اصلا هنگ کرده بودم قبل اون هر کارمیکردم تکون نمی‌خورد اولین بار بود دست همسرمو گذاشته بودم 

اخي چه ناناز❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ایجان😍منم دیروز داش تکون میخورد ی قسمت از پهلوم شوهرم بوس میکرد اونم همون قسمت هی تکون میخورد😍

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

الهی عزیزم خدا حفظش کنه😘😘 نی نی منم فقط کافیه دخترم یا شوهرم دست بزنن به شکمم سریع تکون میخوره😍

♡گر نگه دار من آن است ؛♡که من میدانم ♡شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد  ♡عزیزان کاربرقدیمی هستم♡ 

شوهر من دیشب نشسته بود رو مبل براش چایی بردم داشتم میرفتم آشپز خونه دستمو گرفته میگه بیا ببینم نی نی چیکار میکنه بعد دستشو میزد به شکمم تعجب میکرد میگف چقدددددد سفته شکمت 😃😄

♡گر نگه دار من آن است ؛♡که من میدانم ♡شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد  ♡عزیزان کاربرقدیمی هستم♡ 
2706