2726
عنوان

من خسیسممممم چیکارکنم😭😭

183 بازدید | 12 پست

تو پول خرج کردن اینجوری نیستم

سر وسایل و لباس خییییلی خسیسم

اصصصصلا دوس ندارم لباس یا کتاب ب کسی قرض بدم

همش فک میکنم وسایلم خراب میشه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

اصلا دست خودم نیست. چیکار کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من واسه خرج کردن اینجوریم یعنی شوهرم میگه تو سرسال سکته میکنی ازحرص وخساست😐اماخب مجبورم وگرنه هیچیم ...

وای عین منی پس 🤣🤣🤣🤣🤣

البته با این تفاوت که من خونه و ماشین دارم، باز میگم صرفه جویی کن تا ماشینو بهترش کنیم،، همیشه یه بهانه ای برا خساست دارم 😅😅😅😅

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
وای عین منی پس 🤣🤣🤣🤣🤣 البته با این تفاوت که من خونه و ماشین دارم، باز میگم صرفه جویی کن تا ماشی ...

ماهم ماشین داریم خداروشکر اره منم دقیقا منتطربهانه ام😂😂😂ولی میدونی چیع پس انداز وصرفه جویی خیلی خوبه یهو خدایی نکرده میبینی دندون درد میادسراغت ی عصب کشی800تومن خرجشه ازکی بگیری منت کیو بکشی صرفه جویی ب درد این روزام میخوره ک محتاج کشی جزخدا نباشب،

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
ماهم ماشین داریم خداروشکر اره منم دقیقا منتطربهانه ام😂😂😂ولی میدونی چیع پس انداز وصرفه جویی خیلی خ ...

ببخشید یوقت فکر نکنی منظورم خدایی نکرده پز بودا الان پیاممو خوندم خودم بدم اومد از نوع نوشتم، منظورم این بود ببین من چه وضعیم حالا ببین یکی صرفه جویی میکنه صرفا برا خونه دار شدن، من ۲ تا خونه هم داشته باشم با ماشینو طلا و اینا بازم گدام نمیدونم چه مرگمه 🤣🤣🤣🤣🤣

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
ببخشید یوقت فکر نکنی منظورم خدایی نکرده پز بودا الان پیاممو خوندم خودم بدم اومد از نوع نوشتم، منظورم ...

ن باباعزیزم لحنتو متوجه شدم این چ حرفیه خدابیشترش کنه انشالله همیشه سالم باشین وجیبتون پرپول کلا منظورمون این بود خساست خوبه😂

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
ن باباعزیزم لحنتو متوجه شدم این چ حرفیه خدابیشترش کنه انشالله همیشه سالم باشین وجیبتون پرپول کلا منظ ...

فدات عزیزم همچنین 😍😘😘😘😘

آره والا خساست گنجیه که از بین نمیره 😂😂😂😂

اصل حدیث قناعت بوده من تغییرش دادم به خساست 😅😅😅😅