2733
2734

شوهرم وخانوادش هماهنگ کردن که بگن ما خونه وزندگی براش تو خونه خودمون آماده کردیم خودش نمیاد درحالی که خونه من جدا بود رفتن وسایلامو اوردن در ضمن می دونن خونشون جهنمه من نمیرم اینو میگن نمیدونم چکار کنم 

حقیقت زندگی آدما اون عکسایی نیست که توی فضای مجازی به اشتراک میزارن،حقیقت زندگی شون اون چیزاییه که نه ازش عکس میگیرن نه جایی به اشتراک میزارن!!

شوهرمم که میگفت من اصلا تو رو نمیخوام الان میگه خونه بابام زندگی میکنم بیا اینجا 

حقیقت زندگی آدما اون عکسایی نیست که توی فضای مجازی به اشتراک میزارن،حقیقت زندگی شون اون چیزاییه که نه ازش عکس میگیرن نه جایی به اشتراک میزارن!!

ینی خودشونم تو همون خونه هستن؟!

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مرد موظفه خونه مستقل از خانواده اش براي همسرش اماده كنه جزو قوانينه نميتونه ببرتت خونه مادرش

البته شما هم ميتوني بري تو اون خونه اذيتشون كني دست به هيچ كاري نزني دايم داد بزني بري حموم رو كثيف كني نشوري غذا براي خودت درست كني كل گاز رو روغني كني نصف يه بطري روغن خالي كني تا يه غذا درست كني قابلمع ها رو بسوزون

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

اره سه طبق هس اما برا عوام فریبیه همشون تو همون که چهار خوابه خیلی بازش کن خرابه

2738
عزیزم چرا شوهرت نمی خوادت مگه چکار کردی اونم وقتی حامله ای؟ که کردی که تا این حد عصبی شده

خانواده پستش تحریکش میکنن خودشم یه عقده ای به تمام معناست

شوهرمنم همیشه منو تهدید ب زندگی تو خونه باباش میکرد .بگو نقطه ضعف شوهرت چیه احتمالا ی راهی میتونم به ...

به هیچ چیز و هیچ کس اعتقادی نداره

تله هسش...میخان بری فرار کنی از خونه عدم تمکین بزنن

میدونم  نمیدونم چکار کنم

2706