2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو بعضی موارد اعتمادم به سقفه و در بعضی موارد اعتمادم زیر زمینه طوری که از اون ور زمین میزنه بیرون😄

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  
2731
برام خيلي مهمه اگه کسی تجربه ای داره میشه بگه

یه کار اینه ک بدونی بقیه ازت سرتر نیستن هرجا رفتی تو فکر خودت فک کن تو از همه بهتری هی جلو اینه بگو بع خودت ولی تو عمل پانشی به بقیه بگی من ازت سرترم جوگیرم نشو 

آیدا هستم  
2738

قبلا خیلی نداشتم ولی الا بهتر شدم و روبه بهبود هستم مطمئنم تا به عزت نفس هم پیش برم ولی الان ها نه 

من یک دخترِمحجبه-چادری-خدایی-اهل نمازهستم که به هیجعنوانمذهب روقبول ندارم واصلامذهبی نیستم  

اول اینکه قبول کردم که من همینی هستم که هستم 

به اندازه خودم کافی ام و در نوع خودم عالی هستم 

با همه ایرادایی که دارم، چون همه آدما بالاخره ایراداتی دارن

دوم و از همه مهمتر

آدمایی که بیخودی میکوبیدنم چه به شوخی حالا چه جدی 

دیگه یا باهاشون رفت و آمد نمیکنم یا اینکه اصلا اجازه نمیدم درباره من حرف بزنن 

سوم 

برای خودم هدف میزارم 

که دیگه وقت نکنم بشینم از خودم ایراد بگیرم 

هدفه میتونه هر چیزی باشه 

از تموم کردن کتاب تا مرتب کردن اتاق یا هرچی

کاملا به هدفم هم متعهد هستم 

ینی وقتی کاری برای خودم تعیین مبکنم حتما انجامش میدم 

Instagram📷me_in_netherlands 

کارایی رو انجام بده که باعث میشه از خودت راضی باشی. هرکاری که باعث میشه از خودت خوشت بیاد و حس خوب بهت میده.

توی نتم سرچ کن

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::

من قبلا خیلی اعتماد ب نفسم پایین بود خجالتی بودم و... ولی الان خداروشکر بهتر شدم 

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
2706