2733
2734
عنوان

کیا برنج هندی میخورن

2060 بازدید | 56 پست

امروز دیدم تو شهر بازرگانی برنج هندی میدن وایستادم تو صف دو تا خریدم ۳۰۰اومدم خونه درست کردم .دونه اش خیلی بزرگ شده .الان خیلی پشیمونم .کاش همون طبیعت  همیشگیو می‌خریدم .

شماها چطوری درست میکنین تا قشنگ دم بکشه مال من خراب شد بزرگ شدن .فقط بدرد شله زرد میخوره برنجش 

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

٢تاش ٣٠٠ ؟ ١٠ كيلويي؟؟؟

خدا جونم مواظب بچم باش بند بند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هديه قشنگتو سالم و سلامت به دستم برسون قول ميدم هميشه مراقبش باشم بيشتر از جونم❤️
2728

نی نی سایت کلا اریرانی میخوره😀

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
2738

با برنج هندی که شله زرد درست نمیکنن.با نیم دانه محلی شله زرد درست میکنن.البته ما شمالیا اینجوری درست میکنیم.

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...
2706