2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من با قرص آموکسی کلاو آروم نیشم رفتم دکتر حلق و بینی متوجه سینوزیتم شد توی سرما کل سرمو کلا میپوشون ...

از پشت حلقت خلط نمیاد ؟ 

سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه
چرا موقعی که از حمام اومدم بیرون و موهامو خشک نکردم  یه سردرد خیلی شدید میگیرم‌همراه با خلطگ

من تو هر حالتی باشم خلط میاد همش 

برو استخر ، تا میتونی برو سونا بخار، بعدش بیا سونا خشک.

یه سروم شستشو بینی هم بگیر هرشب با سرنگ تزریق کن تو بینیت از حلق بیاد بیرون.

هی چند سال برنامه استخر تو زندگیت برقرار کن شستشو هم بده، بدون نیاز به دکتر درمان میشه.

یکی از آشناهام متور زیاد سوار میشد سینوس هاش عود کرده بود.

این کارو کرد خوب شد.

برو استخر ، تا میتونی برو سونا بخار، بعدش بیا  سونا خشک. یه سروم شستشو بینی هم بگیر هرشب با ...

خواهر تو این کرونا استخر کجا برم . خودم از پارسال برنامشو داشتم کرونا اومد نشد . تو خونه بخور میدم ولی باز که ندم پر عفونته سرم . قبول دارم فقط بخور گرم عفونتا رو خارج میکنه از سر و سینوس . مرسی 

برو استخر ، تا میتونی برو سونا بخار، بعدش بیا  سونا خشک. یه سروم شستشو بینی هم بگیر هرشب با ...

ولی یچیز دیگم هس حالا کرونا به کنار استخر میری بعد ک میای بیرون باد میخوره ب سر و صورت تازه ادم بدتر میشه گ بنظرم همون خونه ادم بخور بده بهتره فقط خسته شدم از قابلمه بلند کردن و گذاشتن دستامم درد میکنه 

من با قرص آموکسی کلاو آروم نیشم رفتم دکتر حلق و بینی متوجه سینوزیتم شد توی سرما کل سرمو کلا میپوشون ...

من هفت هشت ماهه وقتی دراز میکشم یه طرفه بینیم میگیره یا راست یا چپ به نظرتون سینوزیت دارم

امیدوارم به هر آنچه تو دلت هست برسی...منم همینطور بیا برای جفتمون صلوات بفرست😍
2706