2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یعنی انقد به خودت ایمان داشته باشی که هر کی هر حرفی بهت زد برات مهم نباشه

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2738

اعتماد بنفس ینی خودتو قبول داشته باشی از نظر ظاهر و....

عزت نفس ینی هرکی هرچی گفت جوابشو ندی و ارزش خودتو میدونی و خودتو مثلا بایه در خواست کوچیک نمیکنی

من یک دخترِمحجبه-چادری-خدایی-اهل نمازهستم که به هیجعنوانمذهب روقبول ندارم واصلامذهبی نیستم  
چجوری میشه آدم اینقد با اعتماد بنفس بشه ک حرفی براش مهم نباشه  

من خودمم هنوز نتونستم به اعتماد به نفس قابل قبولی برسم

اما خب یه سری چیزا مثل شغل و جایگاه اجتماعی خوب و درآمد و تحصیلات و... تو اعتماد به نفس آدم خیلی تاثیر میذاره

ولی بعضی تمرینا هم هست که میتونی انجام بدی پله پله خودتو بیشتر دوست داشته باشی

مثلا شب ها قبل از خواب از فرق سرت تا کف پات از دونه دونه اعضای بدنت تشکر کن،بگو مرسی که همراهیم میکنید تا به هدفم برسم

یه کاناله هست یه سری تمرین میذاره

اینه آدرسش

@successfull_mindd

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊