2733
2734
عنوان

بچهانطرتون راجه به این کارخلاف من چیه😶

| مشاهده متن کامل بحث + 977 بازدید | 83 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

کوچیک تر از شما هم‌زایمان کردند اتفاقی نیفتاده...از اول خلقت تا حالا اینقدر زن زاد و ولد کرد چه اتفاقی افتاد شما هم مثل بقیه....توکل به خدا کن برو برای طبیعی

لطفا زیر ۳۵سال ریپلای نکنه ...متشکرم

نترس و کارتو واگذار کن به خدا،،توکلت به خدا باشه دختر،،منم الان ۳۳ هفته ام بچه ام هم بریچه،تازه من دوست داشتم سفالیک باشه،بچه اولمم هست ولی توکلم به خداست...نمیمیری که یه کم درد میکشی و تموم...این فکرا رو از سرت بیرون کن...خدا بزرگه

میگم بچه چرخید مگه دست منه

پاسخ های دوستان رو نخوندم، اما بهتره بدونید که بچه از یک زمانی دیگه نمی تونه بچرخه به دلیل ابعادش و دکتر متوجه این موضوع میشه دوست عزیزم

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
2706