2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم خوشگله من دوس دارم ساده بزنم سفید باشه خونه من سه خوابست میخوام تو یکی از اتاقا بزنم😑😑😑چون دستمون خالیه فعلا

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
اینم خوشگله من دوس دارم ساده بزنم سفید باشه خونه من سه خوابست میخوام تو یکی از اتاقا بزنم😑😑😑چون د ...

من اصلا نمیدونم قیمت حدودی کمد دیواری برای یه اتاق چقدر میشه

شما اطلاع دارین؟

2720
من اصلا نمیدونم قیمت حدودی کمد دیواری برای یه اتاق چقدر میشه شما اطلاع دارین؟

برا من و داداشم میزنه کل ام دی اف آشپز خونم با اتاق خواب  میشه 6 میلیون دستمزد گفته نمیگیرم😁😁😁😁😁

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
برا من و داداشم میزنه کل ام دی اف آشپز خونم با اتاق خواب  میشه 6 میلیون دستمزد گفته نمیگیرم😁😁 ...

من دیشب پنج متر کابینت سفارش دادم ۱۶تومن خدا خیرش بده برادران حالا کمد دیواریم میخام ساده بزنم بپرسم چقدر میشه

2714
من دیشب پنج متر کابینت سفارش دادم ۱۶تومن خدا خیرش بده برادران حالا کمد دیواریم میخام ساده بزنم بپرسم ...

ما خونه خریدم  هنوز مستاجر داره خونه رو داغون کرده رنگ میخواد کابنت و کمد دیواری پرده و..... کل کاراشو داداشم میخواد انجام بده گفت کمد و کابنت میزنم برا ت فقط پول ورق میگیرم ازت ورق کمد دیواری 2 میلیون میشه  برا کابنت و تی وی روم با هم 4 میلیون 

من دیشب پنج متر کابینت سفارش دادم ۱۶تومن خدا خیرش بده برادران حالا کمد دیواریم میخام ساده بزنم بپرسم ...

کابینت هات آماده هستش عسک میدی اگه دوس داری من موندم چی بزنم چه رنگی بزنم

من نزدم فعلا سفارش دادم تا هفته دیگه  آماده بشه ممبران صدفی زدم

آره منم تو دیوار دیدم ولی آشپز خونم کوچولوه😅😅 اونا برا آشپزخونه من جالب نمیشه

2706