2737
2734

اصلا رسیدگی نمیکنن مادرشوهرمن ۴هفتست بیمارستان بستریه کلی هزینه کردیم پول داروهاش هزیته بستری شدنش کمرشکنه ولی دریغ از سرسوزنی رسیدگی،روز اول گفتن شدت درگیری ریه هاش بحدی پایینه که نمیشه درصد گفت دیروز گفتن ریه هاش ۸۰درصد درگیر شده تو آی سی یوئه،بیقراری میکرده سرم و چیزاییکه بهش وصله رو کنده بود خواهرشوهرم رفته بود دیدنش میگفت رفتم دیدم داره میمیره به پرستارا میگم خوب چرا دوباره وصل نکردید سرم و ...رو میگه اصلا جواب ندادن بعد دستاشو بستن و ارام بخش بهش زدن،کلی هم کوفت وزهرمار میخریم میبریم واسه پرستارا وبهیارا که بهش برسن،شبی یک میلیون به بالا دارین تو بیمارستان دولتی بابت بستریش تو ای سی یو پرداخت میکنیم،کادر درمان مدافعان سلامت هههه😏

بگردم برای کادر درمان چقدر سخت دارن تلاش می کنن چقدر راحت قضاوت میشن و حتی فرصت ندارن از خودشون د ...

دوست عزیز سوءتفاهم نشه از این صحبت من ولی به نظر من هر شغلی وظایف تعریف شده ایی داره که باید انجام بدن درسته وظیفشون واقعا سنگینه و زحمت میکشن که خدا اجرشون بده ولی واقعا در این برهه از زمان وظیفشونو دارن انجام میدن کاری خارج از شغلشون نیست

به امید روزای بهتر❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم داداش من تا شک کرد ک ممکنه کرونا گرفته باشه رفت دکتر،سریع تشخیص داد کرونا گرفته و داروهای لازم ...

من خودم فهمیدم مادرم کرونا داره.داروهاشم خودم رفتم از دکتر گرفتم.ولی بیمارستان نمیبرمش هرگز..اونجا با یه بی توجهی یا انبوهی از ویروس بدتر میشه.الان خداروشکر خوبه حالش.

عزیزم اونا اینقدر بیمار دارن که وقت نمیکنن  اوناهم خسته ان  ۹ماهه دارن یک سره کار میکنن& ...

درسته خسته هستن ولی بیمارا هم واقعا نیاز دارن شوهرم میگفت برا پیرمردا که خیلی ناتوان بودن اشکم در میومد

2731
پس این چیه؟ ینی چی بیمارا از خستگی میمیرن ؟  مفت که کار نمیکنن پول میگیرن  مثل بقیه ادما ...

چی بگم بهتون واقعا

منظورم این بود کادر درمان از شدت صغف و خستگی و عفونت جون میدن

متاسفم برای طرز فکرتون

اصلا بلد نیستید حداقل سپاس گذار باشید

چند میلیون بوم بهتون یک ماه برید آی سی یو یه بیمار کرونایی حاد رو اینتوبه کنید

یا چند بدم بهتون تو هفته ۴ بار عصر و شب وایسید بیمارستان

2738

حالم داره از کرونا و شایعه سازی و امار های غلط و دروغ و تناقض  و سوتی و دورویی و بعضی از کادر درمان بی وجدان دیگه بهمممممم میخوره 

😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
شرایط الان رو نمیدونم ولی برای زایمانم رفتم یه بیمارستان نیمه دولتی پرستارا واقعا بی وجدان بودن داشت ...

الانم هنونن تازه بدترم شدن یه اسم مدافع سلامت گذاشتن روشون،یعنی کسیکه ۷۰سالشه عزیز یه خاتوادست پدرومادر یه خاتوادست آدم نیست؟نباید رسیدگی بشه بهش؟

چی بگم بهتون واقعا منظورم این بود کادر درمان از شدت صغف و خستگی و عفونت جون میدن متاسفم برای طرز ف ...

اره اگه پولش خوبه باشه بیمه هم که میشن بازنشستگی دارن اگه نخواستن داوطلب زیاده مردم الان جون میدن برا این جور شغلا  

https://harfeto.timefriend.net/16229838541279

باید اعدامش کنن این لجنو

من یه سیب خنده رو و دست نیافتنی بودم بالاترین نقطه یه درخت🍎🍎🍎که منتظر شاهزاده سوار بر شاسی بلند ترجیحا سفید بودم که بیاد منو بچینه😍😍😍 اما شوهر بیشوررررم اومد با دمپایی زد من افتادم😑😑😑😑
2706