2726
عنوان

عفونت☹️

246 بازدید | 23 پست

فک کنم عفونت گرفتم

روم به دیوار اون قسمت همش خارش و سوزش دارم

چیکار کنم؟

راه کارای طبیعی و خونگی بدین مرسی❤️

وزن اولیه:78 وزن هدف:۶۶ وزن فعلی ۷۵😬🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عنبرنسارا دود بده تو اسفند دود کن فلزی..بذار رو سنگ توالت با دامن بشین روش.فقط هواکش و روشن کن خودت خفه نشی۰😁

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2728
من اونجام نمیخاره اطرافش میخاره بازم عفونته؟؟

شما میتونین از ژل شستو شوی واژن سینره را بزنید من میزنم الان خوب شدم

گر نگهدار من آن است که سنگ را در بغل شیشه نگه میدارد

بستگی داره.من ترشح پنیری و خارش شدید داشتم.با سرکه سفید خودم و درمان کردم.تو دوش واژینال آب و سرکه ریختم و روزی دو بار داخلی‌خودم و میشستم.و تو به بطری نوشابه آب و سرکه ریختم و هر وقت دستشویی میرفتم خودم و باهاش میشستم.سه روزه خوب شدم.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

من عفونت گرفتم رفتم دکتر بهم دارو داد که اگه عوارض دارو مرگ بود اونم خودشو نشون میداد  

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
2706