2703
2553
عنوان

آقایون سایت همتون بیاین یه سوال حیاتی و مهم

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 136 پست

سایت عمومیه

با حضور اقایون مشکلی ندارم

ولییی اون دسته ای ک با کاربری خانوم میان

باید واقعا براشون تاسف خورد

خودشون باشن و وجدان اگه درکاره!

متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
مردای اینجا خیلی خیلی خیلی لیوه هستن🥴

ببخشید لیوه یعنی چی ؟ تو یه تاپیک دیگم گفتی برام سوال شده😂

من یه سیب خنده رو و دست نیافتنی بودم بالاترین نقطه یه درخت🍎🍎🍎که منتظر شاهزاده سوار بر شاسی بلند ترجیحا سفید بودم که بیاد منو بچینه😍😍😍 اما شوهر بیشوررررم اومد با دمپایی زد من افتادم😑😑😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب دوست عزیز سایت عمومیه وگرنه می گفتن  ورود آقایون ممنوع!

ولی در کل خودشون باید درک کنن کجا نظر بدن

مشکل از جایی شروع شد که یک مشت آدمِ اشتباه ؛با هم به زیرِ سقف هایی رفتند ،که قرار بود میزبانِ آدم های درست باشد ... مشکل از جایی شروع شد ؛که دو نفرهایی با هم جفت شدند که هرکدام یا دلشان جایِ دیگری بود ،یا دنیاهایشان با هم فرق داشت ...دونفری که حتی سرِ سوزنی یکدیگر را نمی فهمیدند ...مشکل از جایی شروع شد ؛که بیشترِ دو نفرهای جهان ،هم خانه شدند اما همدل نشدند ...فارغ شدند اما عاشق نشدند ... ! و مشکلِ اصلی درست همان جایی شروع شد که همان دونفرهایِ اشتباهی؛ سه نفر شدند ... !!!💔
عزیزم باید از مدیر سایت پرسید که احازه میده اقایون بیان  حالا شما چیکار به اقایون داری بزار ...

خب بیان منکه کاریشون ندارم من بااین مشکل دارم که بااسم خانم میان و کلی سوالای زنانه میپرسن و بعد میفهمی یارو‌مرده خب ادم یه حوری میشه دیگه

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
2456
ببخشید لیوه یعنی چی ؟ تو یه تاپیک دیگم گفتی برام سوال شده😂

ینی عزیز😍😂🙈🔫🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
با اون خارایی که داری انتظار داری جرئت کنن بیان تو تاپیک😂

میان بخدا 

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
با اسم پری مشکل داری.

نه

2714
خب دوست عزیز سایت عمومیه وگرنه می گفتن  ورود آقایون ممنوع! ولی در کل خودشون باید درک کنن کجا ن ...

همین خب درک نمیکنن

ینی عزیز😍😂🙈🔫🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️

هاااا🤔😂😂😂😂

من یه سیب خنده رو و دست نیافتنی بودم بالاترین نقطه یه درخت🍎🍎🍎که منتظر شاهزاده سوار بر شاسی بلند ترجیحا سفید بودم که بیاد منو بچینه😍😍😍 اما شوهر بیشوررررم اومد با دمپایی زد من افتادم😑😑😑😑
مردای اینجا خیلی خیلی خیلی لیوه هستن🥴

😂😂😂😂😂

زانا وه ختی لیم دووری شیوه ی خه مینم چ ناشیرینه🙂 بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه....یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده...یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست.چند روز پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش رنگ های آبرنگ بچگیم بود اما نگرفتنش!نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم🙂🙃
هاااا🤔😂😂😂😂

😃😍🙈😥ینی دیوونع🤪

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
عزیزم باید از مدیر سایت پرسید که احازه میده اقایون بیان  حالا شما چیکار به اقایون داری بزار ...

اینجور وقتا برای تاپیک گزارش بزنید چون فقط دنبال بحث هستن

🤵 کاربر آقا 💔 ندونستم ای بی خبر ز دلم که بی اعتباره وفای تو هم 💔
😂😂😂😂😂

🤪😃🏃🏼‍♀️

2706