1920
1924

واقعا اینجا چی میخواین؟؟؟؟

اومدین روز موعد پری خانمارو حساب کنید یا جمعیت ایران در یک سال آینده رو به توجه به اقدامیایی که جواب گرفتن محاسبه کنید؟؟؟

یاخوشتون میاد به خواهر و مادرتون از جانب عروسا فحش تقدیم بشه؟؟؟؟

من واقعا نمیفهمم

البته یه سریاهم اومدن که تجربه کسب کنن که بااونا کاری ندارم حسابشون جداست ولی بقیه که با اسم دخترونه میان چرا اینجوری با روح و روان ماها بازی میکنید؟؟؟؟؟

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی را هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

بیکاروعلافن ومریض البته

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن

با اون خارایی که داری انتظار داری جرئت کنن بیان تو تاپیک😂

از من خبرداشت،همین!مثل مردمی که می دانند یک گوشه این جهان جنگ است!                                                                 دختر نی نی یار نیستم❤
1911

سایت که عمومیه همه میتونن بیان چه اشکالی داره لولو خورخوره که نیستن فقط جنسیتشون فرق میکنه اما اوناییکه با اسم دخترونه میان اونا بیمارن

من یه سیب خنده رو و دست نیافتنی بودم بالاترین نقطه یه درخت🍎🍎🍎که منتظر شاهزاده سوار بر شاسی بلند ترجیحا سفید بودم که بیاد منو بچینه😍😍😍 اما شوهر بیشوررررم اومد با دمپایی زد من افتادم😑😑😑😑
همون من ک حلالشون نمیکنم اخ عادت دارم ب خانوما گلم وعزیزم بگم

😂😂😂😂😂

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی را هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
همون من ک حلالشون نمیکنم اخ عادت دارم ب خانوما گلم وعزیزم بگم

اره من تا حالا چند بار بعد گفتن عزیزم و فرستادن 😘این استیکر یهو این شکلی شدنم😥😱😰 بعد رفتم ببینم اقا بوده یا نه 

وارد سایتم نشن

هرچی سرچ کنن نی نی سایت میاد

سایت عمومیه دیگه

امروز غذا گوش دادم ↨ فیلم خوردم ↨  روی مبل دویدم↨ روی تردمیل نشستم ↨  آهنگ دیدم↨........      اما همش حواسم به تو بود😿
1826

سایت عمومیه

با حضور اقایون مشکلی ندارم

ولییی اون دسته ای ک با کاربری خانوم میان

باید واقعا براشون تاسف خورد

خودشون باشن و وجدان اگه درکاره!

دنیا همه هیچ ....واهل دنیا همه هیچ....ای هیچ برای هیچ...بر هیچ مپیچ....!
مردای اینجا خیلی خیلی خیلی لیوه هستن🥴

ببخشید لیوه یعنی چی ؟ تو یه تاپیک دیگم گفتی برام سوال شده😂

من یه سیب خنده رو و دست نیافتنی بودم بالاترین نقطه یه درخت🍎🍎🍎که منتظر شاهزاده سوار بر شاسی بلند ترجیحا سفید بودم که بیاد منو بچینه😍😍😍 اما شوهر بیشوررررم اومد با دمپایی زد من افتادم😑😑😑😑
عزیزم باید از مدیر سایت پرسید که احازه میده اقایون بیان  حالا شما چیکار به اقایون داری بزار ...

خب بیان منکه کاریشون ندارم من بااین مشکل دارم که بااسم خانم میان و کلی سوالای زنانه میپرسن و بعد میفهمی یارو‌مرده خب ادم یه حوری میشه دیگه

1918