2726
عنوان

اقدام و بارداری

118 بازدید | 20 پست

سلام دوستای گلم روزتون بخیر

من یه سوال داشتم لطفا کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم

من دیروز از بعداظهر علائم تخمک گذاری داشتم و اقدام کردم دیشب بار اولمه حالا سوال اینه که تخمک گذاری چندروز طول میکشه؟بعد ما میخاییم پسر بشه تو نت نوشته بودش 24ساعت یا12ساعت بعد تخمک گذاری پسر میشه دوروز قبل و بعد دختر میشه

حالا من دیروز تخمک گذاریم بوده امشبم باز اقدام کنما پسر میشه؟ینی شامل دوروز بعد نمیشه امروز؟مرسی

وفادارِ توام ♡هر لحظه،هرجا،تا ابد😍♥️

چنذقیقه پیش تاپیک گذاشتم همه حالت دفاعی گرفتن 😐من نگفتم دختر بده یا خوب نیست یا بخام تو کار خدا دخالت کنمممم مگه جرمه یا گناهه که آدم بچه پسر دوست داشته باشه؟بعدشم خدا به انسان قدرت انتخاب و اختیار داده منم میخام سعیمو بکنم برای چیزی که میخام کجاش گناهه که انقدر جبهه گرفتید واقعا نمیفهمیدم

لطفا کسی میدونه راهنماییم کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینا قطعیت نیس عزیزم اگه خیلی مسمم هستی واسه پسر برو ای وی اف 

ای وی وف ک آره اما یسری چیزا خوندم تو نت ک زده بود روزتخمک گذاری نوع پوزیشن و قلیایی بودن محیط واژن تاثیر گذاره خاستم بدونم کسی امتحان کرده جواب گرفته باشه...

2728
چنذقیقه پیش تاپیک گذاشتم همه حالت دفاعی گرفتن 😐من نگفتم دختر بده یا خوب نیست یا بخام تو کار خدا دخا ...

لبنیات و چیزای سرد نخور میگه دو روز یعنی ۴۸ساعت خب حساب کن

روانشناسی 💟خدایا شکرت بابت فندق توی دلم❤ ..التماس دعا...
چنذقیقه پیش تاپیک گذاشتم همه حالت دفاعی گرفتن 😐من نگفتم دختر بده یا خوب نیست یا بخام تو کار خدا دخا ...

ببین هیچ اشکالی نداره خب هرکس ممکنه یه جنسیی رو ترجیح بده طبیعیه ...

ولی خودتو آماده کن اگه نشد ناراحت نشی چون کاملا تضمینی نیس ...

من برای دختر اقدام کردم که قبل از تخمک گذاری اقدام کردم و روزش نه ... و شد ..

اما هیلیا دیدم با این روشها نشده چون اسیدی قلبایی بودن رحم به ترشحاتت هم بستگی داره

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏

اون ربطی به تخمک گذاری نداره

همچی مربوط به اسپرم مرده

اگه اسپرم حاوی x ببشتر باشه دختر 

واگر y پسر 

و نوع جنسیت به مرد مربوطه نه به زن

اگه این ماه جواب گرفتی که خدارو شکر 

اما من جایی خوندم که کاسنی به شوهرت بده بخوره برای پسر دار شدن خوبه

این تیکر هم تموم شد من به اونی که ارزو شو داشتم رسیدم منم مامان شدم دقیقا ماه آخر قرارم با خدا زمانی که فکرش رو هم نمیکردم متن زیر ماله تیکر قبلی هست میزارم بمونه تا همیشه یادم بمونه ....انشالله تا آخر این تیکر منم مامان میشم..خدایا ازت خواستم تا شب قدر سال دیگه حاجتم و بدی و با نوزاد کوچولوم یا نوزاد تو شکمم بیام تو مراسم احیا بشینم دست به دعا بردارم برای سلامتیش خدایا بد قولی نکنیا من منتظرشم دیگه داره کم کم طاقتم طاق میشه...مگه خودت نگفتیاز هرکسی به اتدازه تواناییش امتحانش میکنی ؟ ینی فکر میکنی بیشتر از این توان دارم نه خدا من خیلی ضعیفم... هرکی امضام و خوند واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنه...
ای وی وف ک آره اما یسری چیزا خوندم تو نت ک زده بود روزتخمک گذاری نوع پوزیشن و قلیایی بودن محیط واژن ...

اینا تا حدی شانسی هس 

آخه دختر داییم 1 سال زیر نظر دکتر بود 

کلا یک سال رژیم خاصی داشتن و اینا همه میگفتن دیگه پسره اما خواست خدا بود و باز دختر شد 

خدایا شکرت 🙏🏻

منم پسر میخوام و رژیمم گرفتم اما چون تنبلی دارم دکتر گفت از شب دهم به بعد اقدام داشته باش دیگه واسه همین سپردم به خدا انشالله که هرچی خیره بشه.شوهرم اصلا همکاری نمیکنه مثلا شب نهم  نزدیکی داشتیم دیشب شب دوازدهم بود و امپول ازادسازی زدم و گفتم اقدام کنیم گفت خسته ام.حالا باز ببینم امشب چی میشه. فک میکنم فردا صب تخمک آزاد شه. سری پیش که اینجوری بود و روز ۱۴ازاد شد فک کنم. 

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
ببین هیچ اشکالی نداره خب هرکس ممکنه یه جنسیی رو ترجیح بده طبیعیه ... ولی خودتو آماده کن اگه نشد نار ...

درسته مرسی عزیزم توکل به خدا

منم پسر میخوام و رژیمم گرفتم اما چون تنبلی دارم دکتر گفت از شب دهم به بعد اقدام داشته باش دیگه واسه ...

انشاالله که باردار میشی عزیزم

اون ربطی به تخمک گذاری نداره همچی مربوط به اسپرم مرده اگه اسپرم حاوی x ببشتر باشه دختر  واگر ...

اره میدونم جنسیت با مرد هست اما خب بلاخره چیزایی دیگم تاثیر داره دیگه

اقدام کن بازم پوزیشن هم پاهاتو بنداز رو دوش همسرت یه بالشتم بزار زیر باسنت قبل نزدیکی هم همسرت  کیسه یخ بزاره رو بیضه هاش شربت زعفران بخورید قبل نزدیکی 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
اقدام کن بازم پوزیشن هم پاهاتو بنداز رو دوش همسرت یه بالشتم بزار زیر باسنت قبل نزدیکی هم همسرت  ...

ممنون عزیزم انجام میدم حتما 👍👍👍👍قبل نزدیکی یخ بزاره یا همون حین؟

انشاالله که باردار میشی عزیزم

انشالله خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه عزیزم🤲🏻🤲🏻

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2706