2737
2734
چ تجربه ای عزیزم

دروغهاشو رو میکردم بدتر دعوامون بالا می گرفت حالا که دیگه گذشته الان اون متوجه شده حق با شما بوده ولی اگه هی به روش بیاری جبهه می گیره و بازم پنهان کاری می کنه الان اون می خواد بحث پیش نیاد دروغ گفته که دیگه بهش گیر ندی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم چه انتظاراتی از داماد دارین پسر دلسوز مادرش نباشه داماد دلسوز باشه 

عزیزم پس چراا مهمونی های خوبو داماد میره میخورهه مریض میشه اینا دایه مهربونتر از مادرمیشن واسش از پسرشون فقد انتظاررر کار و کمک دارن چیمیشد خوب بیکار نشسته خونه میومد ی کمکی میکرد

عزیزم پس چراا مهمونی های خوبو داماد میره میخورهه مریض میشه اینا دایه مهربونتر از مادرمیشن واسش از پس ...

عزیزم یه سوال شوهر خودت برای بابات اینا چکار میکنه میشه بپرسم شاید داماده واقعا مشکل داره بعدشم من باشم کارگر میگیرم نه منت دامادو میکشم نه پسر رو 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
عزیزم یه سوال شوهر خودت برای بابات اینا چکار میکنه میشه بپرسم شاید داماده واقعا مشکل داره بعدشم من ب ...

هر کاری بگن انجام میده اگه بیکار باشه  ـ اخه میدونید چیه اونا احنرام دامادو خیلی میارن میگن دخترمون دستشه اونم پرروتر میشه ولی برا پسراشون ارزشی قاعل نیستن چرا تو کار میگین پسر اولویته ولی مهمونی داماد الان دخترش مریض شده هررروز غذا میپزن میفرستن ولی اگه من یا شوهرم مریض میشد ی اب گرم ندادن دستمون از این میسوزم

هر کاری بگن انجام میده اگه بیکار باشه  ـ اخه میدونید چیه اونا احنرام دامادو خیلی میارن میگن دخت ...

اگه اینجوریه حق داری بعضی ها شور همه چی رو در میارن 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
2738
اگه اینجوریه حق داری بعضی ها شور همه چی رو در میارن 

اره بابا کلا انقد ک داماد تحویل میگیرن از ترسشون برا پسراشون اهمیت نمیدن ـ ههمش ب پسراش میگه ب خواهرتون سر بزنین زنگ بزنین یا مثلا حال دامادو بپرسین مریضه و فلان ـ واالا اگه شوهرم خودش مصلحت  بدونه میره دیگه بچس مگع یاداوری میکنن بهش ـ ولی مثلا ما مریض شیم ب اونا نمیگن بریم ببیینن یا زنگ