2733
2734

سلام مشکلم اینه نمی تونم حس ها رو درک کنم مثلا با دوست پسرم همچیو بهش میگم یا جلو بقیه یجور رفتار میکنم انگار رفیقشم میگه دوست دارم من به شوخی میزنم تو ذوقش همچیو به مسخره بازی میگیرم و به نظرم هیچی عیبی نداره مثلا با دوستاش شوخی میکنم و سریع باهاشون خودمونی میشم اینا اون ناراحت میشه یا مثلا یکی بهم محبت کنه یا یجوری نگام کنه فک میکنم ازم خوشش اومده من مشکلی دارم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم همینم کل زندگیم رو مسخره بازیو بیخیالیه

بقیه میگن مشکل دارم نمی دونم چیکار کنم جدی شم کل زندگیم بیخیالیو مسخره بازیه دیشب بهم گفت خوشبحالت همچی به یه ورته😐

2738
خب تا اونموقع رو چیکا کنم

هیچی ، به همین روند ادامه بده

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 

شما احتمالا سنتون کمه... منم متاسفانه و صد البته متاسفانه کمی مثل شما بودم تا سن بالا... که متاسفانه با وجود اینکه خیلی چیزها داشتم ولی جایگاه اجتماعی خیلی بدی داشتم به خاطر همین رفتارم... ولی جدیدا خودمو اصلاح کردم ...شمام از همین الان تصمیم بگیر درست رفتار کنی...

2706