2703
2553
عنوان

آهِ دل شکسته....

| مشاهده متن کامل بحث + 7885 بازدید | 77 پست
اره مطمئن باش میگیره من بعدهفت سال اهش گرفته وزندگیم جهنم شده کلا ماجراشم این بودش که منوپسرعمه ام ه ...

نمیدونم چی بگم. من‌ به بدترین شکل ممکن خیانت دیدم بعد از ده سال زندگی عاشقانه،  تهمت بهم زدن توهین بهم کردن دلمو شکستن ، گاهی میگم ظرفیت من برای این همه مصیبت زیاد بود ، ولی بازم به خدا توکل داشتم اما این روزا واقعا از خدا هم نا امیدم حتی لحظه ای دستمو نگرفته،  اونام انقدر خوشبخت و خوشحالن که دارن از این همه خوشی میمیرن رو زندگی سوخته و شکسته من آشیانه ساختن چه آشیانه ای ...‌

ميده فقط صبر كن 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

امضات رو که خوندم انگار خودمو دیدم همینقدر نا امید و خسته،  منم خیانت دیدم بعد از ده سال زندگی ...

الان سر زندگیتی؟؟😭😭😭اون روزی که جلو شوهرم گریه کردم گفتم دیدی چی به روزم اوردی خودش انقد ناراحت شد پا  شد منو بغل کنه اما چه فایده دیگه هیچ علاقه ای نسبت بهش نمونده تو دلم

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
2720
نمیدونم چی بگم. من‌ به بدترین شکل ممکن خیانت دیدم بعد از ده سال زندگی عاشقانه،  تهمت بهم زدن تو ...

عزیزم توکلت به خداباشه اززندگی دیگران عکس نگیرفیلم بگیر توفقط ازبیرون قضاوت میکنی اینجور خودت داغون میشی تو نمازتوبخون به ارامش میرسی مطمئن باش نفرینم نکن باورکن اخرش پشیمون میشن خداهمچین زنایی رونیستونابودکنه که زندگی تو وامثال منو خراب میکنن میدونم درکت میکنم سخته ولی قوی باش فکرنکن اوناچراخوشبختن زندگی اونا به توربطی نداره تو زندگی خودتو بساز الهی حال دلت خوب شه امین.

2714
اخه کِی ؟ هیچی ازم نمونده دیگه هر روزی که چشم باز میکنم میگم ای کاش آخرین روز بود  

نه عزیزم جواب دل شکسته رو هیچ کس نمیده ببخشید اینطوری میگم میدونم الان دل شکسته هستی و منتظر یه نظر موافقی اما من خیلی در حقم ظلم شد خیلی بهم بدی کردن الان بعد از گذشت ده سال نه تنها براشون بدتر نشد بلکه بهتر هم شده انقد حقمو ضایع کردن که نگو اون زمان گریه میکردم و میگفتم خدا حقشونو میزاره کف دستشون اما نزاشت من یه دختر بی پناه بودم پدر نداشتم و تمام امیدم به اونا بود اما چنان بدی در حقم کردن که شش سال فقط کارم گریه بود اما چی شد فقط باعث کلی درد و مرض در خودم شدم که انقد گریه کردم 

الان سر زندگیتی؟؟😭😭😭اون روزی که جلو شوهرم گریه کردم گفتم دیدی چی به روزم اوردی خودش انقد ناراحت ش ...

نه عزیزم جدا شدیم و بعد از دقیقا دو روز بعد از جدایی با همون خانم ازدواج کرد،  و الان که یک سال گذشته چقدرم خوشحال و خوشبختن،  حتی یکبار نگفت ببخشید هر بار که منو دید گفت بهترین کارو کردم پشیمون نیستم ،‌حتی موقعی که ده روز تو سی سی یو از دست کارا و حرفاش بستری شدم یک بار نپرسید مُردی یا زنده ای ، میدونست چقدر عاشقانه و خالصانه دوسش دارم و تمام اون سالا چقدر کنارش صبوری کردم ولی با این حال با همون شماره هایی که از قبل داشت عکس عاشقانه شونو میزاره جمله های عاشقانه براش مینویسه که من بسوزم ، کاش میفهیدم به چه جرم و گناهی منی که تو اون ده سال حتی یکبار بهش تو نگفتم ...

عزیزم شما که از باطن زندگی همسرت خبر نداری

از کجا معلوم گه خوشبختن؟

مطمعن باش که اینکارا رو هم میکنه که تو رو حرص بده

به هدفشم رسیده

الان یه سال گذشته سعی کن دیگه بهش فکر نکنی اون َرر کرده که تو رو از دست داده الانم داره میسوزه

ولی فقط حفظ ظاهر میکنه مطمعن باش

نه عزیزم جواب دل شکسته رو هیچ کس نمیده ببخشید اینطوری میگم میدونم الان دل شکسته هستی و منتظر یه نظر ...

دقیقا مثل من،  منم یه آدم بی پناه و تنها که کاری جز گریه و اشک ریختن تو کنج تنهاییم ندارم،  اونام روز به روز خوشبخت تر... منم نا امیدم 

نه عزیزم جدا شدیم و بعد از دقیقا دو روز بعد از جدایی با همون خانم ازدواج کرد،  و الان که یک سال ...

بچه داری؟

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
نه عزیزم جدا شدیم و بعد از دقیقا دو روز بعد از جدایی با همون خانم ازدواج کرد،  و الان که یک سال ...

عزیزم خواهش میکنم حذف کن همه رو  بخاطر ارامش خودت...

کسی که زندگیشو بخواد رو خرابه های یه زندگی دیگه بسازه قطعا خوشبخت نمیشه چوبشو میخوره بالخرا یه روزی

اون ادم نسبتی با شما داشت؟همسرتون چجوری باهاش اشنا شده بود؟

عزیزم شما که از باطن زندگی همسرت خبر نداری از کجا معلوم گه خوشبختن؟ مطمعن باش که اینکارا رو هم میک ...

آدمی نیست که حفظ ظاهر کنه حداقل از برق چشماش میفهمم که چقدر خوشبخته،  من تو یه مدت کوتاه بعد از خیانتش ۱۲ کیلو کم کردم و دیگه هیچوقتم مثل قبل نشدم اما اون گردنش کلفت تر شده . خودش که گفته ذره ای از کارش پشیمون نیست 

2706