2737
2734
عنوان

بچه ها بنظرتون دعا هست

110 بازدید | 16 پست

امروز زن عموم و مامانم یه لباس گرفتن برام زن عموم اومده بهم میگه پیرهنو یه هفته بپوشم یه روز و بشورم باز یه هفته بپوشم تا چهل روز میگفت واسه هوش و ذهنته مطمعنم که دارن دروغ میگن بهم بنظرتون چیکار کنم😰😰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره احتمالا

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728
2738
اینطور که قشنگ میفهمه شک کردم بهشون

اصلا مهم نیست بفهمه شک کردی مهم اینکه بدونی این حرف زن عمو هست یا مامانتم موافقه..چون اگر مامان‌موافقه برات مشکلی پیش نمیاد شاید زن عمومت برات برنامه ریخته و مادرت خبر نداره...اگر گفت اره خوب برای ذهنت اصلا دیگه حرفی نزن و‌انجام بده..حالا به نظرت برای چی دعا گرفتن اینطورم تابلو...

اصلا مهم نیست بفهمه شک کردی مهم اینکه بدونی این حرف زن عمو هست یا مامانتم موافقه..چون اگر مامان‌مواف ...

اخه واسه دختر خالم که خاستگار میومد رد میکرد خالم و مامانمم واسش دعا گرفتن منم واسم ۴تا خاستگار اومد دقیقا رد کردم میترسم   

2706