2703
2553

تو مجازی خودشم پیام میده بعد ی جوریه انگار زوری جواب ادم رو میده ولی حضوری نه خوش اخلاق و مهربون 

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند 

میخوان بگن گنگ شون بالاست😎

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊

بلد نیس تو نوستن ابراز علاقه کنه.مثلا حضوری از عزیزم و گلم استفاده میکنه ولی تو پیام بلد نیس که میشه از این واژه ها هم استفاده کرد

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
یعنی چی ؟

یعنی خیلی  خفنن

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊
بلد نیس تو نوستن ابراز علاقه کنه.مثلا حضوری از عزیزم و گلم استفاده میکنه ولی تو پیام بلد نیس که میشه ...

حالا عزیزم گفتن رو نمیگم کلا ی جوری ان خیلی دیر جواب بدن طرز نوشتن شایدم با مجازی ارتباطشون کمه

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند 
بلد نیس تو نوستن ابراز علاقه کنه.مثلا حضوری از عزیزم و گلم استفاده میکنه ولی تو پیام بلد نیس که میشه ...

من تو هر لحاظ فحش میدم، 😂

2714