2726

سلام ازدوستان (متاهل) کسی هس تاحالا بخاطر کمبود انواع ویتامینا یا تغییرات هورمونی افسردگی شدید گرفته باشه تا حدی که از همه چی حالش بهم بخوره تمام انگیزشو ازدست داده باشه و تو دوران افسردگیش حتی علاقشو نسبت به همسرش ازدست داده باشه؟

اگه اره؛ چطور درمان شدین؟چه مدت با افسردگی دستو پنجه نرم کردین؟

تجربیاتتون رو بنویسین تا ماهم استفاده کنیم🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کمبود ویتامین دی 

و گروه ویتامین های ب تاثیر زیادی میزاره رو تغییرات خلقی 

و همچنین بالانس نبودن هورمون های تیروئید 

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
کمبود ویتامین دی  و گروه ویتامین های ب تاثیر زیادی میزاره رو تغییرات خلقی  و همچنین بالا ...

دوست من افسردگی شدید گرف حدودا یکماهه حالش از خونش به هم میخوره وهمینطور دلش نمیخواد به شوهرش نزدیک شه میگه فقط میخوام بزارم برم اصلا حوصله هیچ کاریو نداره تا شوهرش ی کاراشتباهی انجام میده میخواد شوهرشو درسته قورت بده قبلا اصلا اینطور نبود

اختلال ترشح سروتونین در مغزم بود الانم باز جذب سروتونین مصرف میکنم عزیزم تو چطوری؟چه علائمی داری؟

چی مصرف میکنی دقیقا 

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿این کاربری برای دونفره من و آبجیم zahra😎🤗🤗نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄
دوست من افسردگی شدید گرف حدودا یکماهه حالش از خونش به هم میخوره وهمینطور دلش نمیخواد به شوهرش نزدیک ...

باید بره پیش روانپزشک دیگه

یا اولش میتونه بره پیش دکتر عمومی و ازمایش ها رو انجام بده

دکتر احتمالا سرترالین براش تجویز کنه

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
اختلال ترشح سروتونین در مغزم بود الانم باز جذب سروتونین مصرف میکنم عزیزم تو چطوری؟چه علائمی داری؟

من نه دوست صمیمیم داره دیوونه میشه زندگیشم خوبه یهویی به افسردگی دچارشد حدودا یکماهه حوصله هیچیو نداره علاقه ای به هیچی نداره همش ناامیده صبحا از خواب پامیشه نسبت به همه چیز تهوع داره حتی گاهی وقتا شده که دلش نمیخواسته کنار همسرش بخوابه اما قبل اینکه به افسردگی دچارشه اصلا ازخونش بیرون نمیومد هیچکسم حق نداشت درمورد همسرش ی کلمه بدبگه عاشق شوهرش بود اما این افسردگی کاری کرد که تمام زندگیشو به هم ریخت

آره گلم علاقمو بهش از دست داده بودم این طبیعیه اثر افسردگیه

الان خوبی عزیزم؟ دوستم همش فکرای منفی میزنه به سرش همش میگع نه من دیگه خوب نمیشم وااای من زندگیم به هم میریزه ماکه اصلا جلوش از طلاق اینا حرف نمیزنیم اگه بزنیم میگه وااای زندگی منم خراب میشه

من نه دوست صمیمیم داره دیوونه میشه زندگیشم خوبه یهویی به افسردگی دچارشد حدودا یکماهه حوصله هیچیو ندا ...

یه سایت در مواد افسردیگی هست دیدی؟

بزن گوگل تجربه درمان افسردگی 

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿این کاربری برای دونفره من و آبجیم zahra😎🤗🤗نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄
2706