1874
1924
عنوان

تا حالا این مدلی شدین؟

204 بازدید | 21 پست

من کلا کم حرفم مگه با کسی صمیمی باشم که حرفم بیاد 

ولی ازینکه دیروز نشستم کنار خانواده شوهرمو یه سری حرفارو گفتم حس بدی دارم.یکیش اینکه گفتم اگه برم طرح تقریبا چقدر حقوق میدن البته این بیشتر ازین جنبه بود که فکر میکردن حقوق خیلی زیادیه و خواستم بدونن این خبرا نیست .یکیم اینکه داداشم احتمالا بخواد از ایران بره در اینده 😐الان هی خود خوری میکنم که به اونا چه ربطی داشت که اینارو  گفتی اخه.

چه بسا سخنی که چون شمشیر ،برنده است....مراقب شمشیر زبونمون باشیم 

حالا دیگه گفتی!!  و اطلاعات خاصی هم نبوده!!  که انقدر ناراحتی!!

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 

دیگه خودخوری نکن الکی ب این فکن اونا الان یادشون نیست دیگه اونوقت شما هنوز داری حرص میخوری

بعضي دردها مثل چايي ميمونن شايد سرد بشن !!!!اما تلخ باقي ميمونن.....😔

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

منم کم حرفم...

وقتی صحبت میکنم بعدش پشیمون میشم که این چی بود گفتی!:/

ولی در واقع شنونده یه درصد تایمش هم بهش فکر نمیکنه

ما چون کم حرف میزنیم اینجوری هستیم

دوست عزیزی که امضام رو میخونی،الهی حاجت روا شی میشه واسه شفای پدرم،صلوات مهمونم کنی؟یه دونه،نامردی نکن دیگه😉دوست عزیزم من با کسی بحثی ندارم و دلم نمیخواد ناخواسته دلی رنجونده شه،نظرات ادما با هم فرق داره،پس اگه مخالفی لطفا ریپ نزن🤗
1922
کار همیشه مه با کسی حرف بزنم بعدش خودم رو سرزنش میکنم

بیشتر چون بچه بودم مامانم میگفت با کسی درد دل نکن همین الان تو نی نی سایت تاپیک میزنم کل روز از خودم بدم میاد که چرا دردل کردم

يه كلمه گفتم دلار گرون شده تعليقم كردين مگه فحش دادم به كسي پس اول بريد سر مجري هاي خبر رو گوش تا گوش ببرين والا
1911

چون  فرد چارچوب داری هستید ،

الان دادنِ یه سری اطلاعات ب دیگران ، باعث شده  فکر کنید چارچوب های فکری و ذهنی تونو  شکستید 

این خودخوری ب خاطر همینِ بنظرم

هیولای  وجودت  چیه ؟ 🤔   بنظر من ،  هر آدمی  تو وجود خودش  یه هیولا  داره  ....  یکی  هیولای وجودش  ،  خشم و عصبانیت شه  ،  یکی دیگه  حسادت ها شه   ،  یکی  راحت طلبی  و تنبلی شه  ،  یکی  دیگه  مقاومت ش نسبت  ب فهمیدن   ،  یکی دیگه  هیولای درون ش   کینه ها و نفرت ها  و بغض هاشن  و .....  هیولای وجودمونو  درمان کنیم ،  قبل از اینکه  انقدر بزرگ بشه  ک  دیگه قدمون  بهش نرسه  .....                                                                                                           انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
چون  فرد چارچوب داری هستید  الان دادنِ یه سری اطلاعات ب دیگران ، باعث شده  فکر کنید ...

دقیقا همینطوره .هیچوقت ادمی نبودم که از مسائل شخصیم حرف بزنم

سلام عزیزم ببخشید مزاحمتون شدم ی سوال داشتم از حضورتون من دندون ۲راست بالا  روش ی لکه زرد افتاده  و بین دندون ۲چپ بالام قسمت بغلش(اون بخشی ک چسبیده ب دندون اول)لکه قهوه ای افتاده چن روز پیش ک رفتم عقلمو بکشم دکتر نگاه کرد گف فقط دندون ۷ پوسیدس حالا میگم شاید چون لکش کوچیک و کمرنگه ندیده باشه امکانش هست چنین چیزی؟ یا لکش ب خاطر چیز دیگس؟ و ی موضوع دیگ ی نفر بهم دهانشویه کلرهگزیدین واسه لثه خیلی خوبه منم حدود ی هفتس استفاده میکنم ب نظرت استفاده کنم یا دیگ نزنم؟ 

خییلیی ممنون میشه اگ جواب بدین

@selene    

خدایا شکرت ب خاطر روزهای خوبی ک پیش رومه😍😍😍
1826
سلام عزیزم ببخشید مزاحمتون شدم ی سوال داشتم از حضورتون من دندون ۲راست بالا  روش ی لکه زرد افتاد ...

عزیزم عکس رادیوگرافی نداشتین؟تشخیص موسیدگی فقط با عکس و معاینه با سونده.

کلرهگزیدین رو لزومی نداره سر خود مصرف کنید فقط زمانی که لثه التهاب داره یا بعد از جراحی لثه تجویز میشه اونم نهایتا دو هفته .چون باعث تغییر رنگ دندون میشه

و ی چیز دیگ اینک خواهرم ۹سالشه دندون شیشم فک پایینش کاملا پوسیده این دندون دائمیه؟ 

بله عزیزم دندون 6 دائمیه 

عزیزم عکس رادیوگرافی نداشتین؟تشخیص موسیدگی فقط با عکس و معاینه با سونده. کلرهگزیدین رو لزومی نداره ...

ن عکس نداشتم‌ احتمال داره تغییر رنگ ب خاطر چیزی جز پوسیدگی باشه؟ فقط همینجوری دندونامو نگاه کرد گف فقط دندون ۷ پوسیدگی سطحی داره ب نظرتون اعتماد کنم ب حرفش یا برم عکس بگیرم؟ البته درد و اینا ندارم فقط یکمی لکه داره ناگفته نماند ک چای زیاد میخورم

بله عزیزم دندون 6 دائمیه 

خیلی ممنونم عزیزم برات آیت الکرسی میخونم ان شالله هر چی از خدا میخوای بهت بده هر بار ک ازت سوال پرسیدم با حوصله جواب دادی خانوم دکتر مهربون

ن عکس نداشتم‌ احتمال داره تغییر رنگ ب خاطر چیزی جز پوسیدگی باشه؟ فقط همینجوری دندونامو نگاه کرد گف ف ...

اره میتونه تغییر رنگ ساده باشه ولی من چون ندیدم نمیتونم با ازمینان بگم که کدومه