2726
عنوان

پایان نامه رشته زبان انگلیسی

890 بازدید | 28 پست

سلام عشقها😍 عزیزانم من فوق لیسانس رشته اموزش زبان هستم واحدهای درسیمو با خوشی و شنگولی تموم کردم که دوقلوهامو باردار شدم و استراحت مطلق  و ... خلاصه پایان نامه ام رو دستم موند دیگه مجبور شدم به فکر سلامت بچه ها باشم بعد هم که بچه ها دنیا اومدن وضعم حساستر شد ولی بیکار نمی نشستم مثلا کتاب ای پی ای منوال رو اپن بود میپریدم بررسیش میکردم خلاصه یه استاد دارم که تو ایران همه میشناسنش اونقدر این سختگیر هستش برا نقطه نداشتن هم میگه بیسوادی بعد اینکه بچه هام یخورده بزرگ شدند دست بردم و تو شش ماه پایان نامه رو جمع بندی کردن و بهش تحویل دادم 😎 تنها چیزی که نجاتم داد و ازم قبولش کرد  وجود نازنین هام بود که به قول خودش هر کی جای من بود دور درس خوندنو خط میکشید .... خلاصه منم  دوران استراحت و بچه داری بیکار نبودم کلی یاد گرفته بودم و پایان نامه ام نور علی النور شد خودش هم اعتراف کرد که چه کردیییی!!! اینو هم بگم تو رشته زبان واحد خودمون من تنها کسی بودم که یه کاری تحویل دادم که منحصر به خودم بود و کپی نداشت 😄 خلاصه الان من یه تسلط عالی رو کار پایان نامه خصوصا رشته زبان انگلیسی گرایش آموزش دارم و میدونم که پایان نامه این رشته خصوصا قسمت ارجاع ها  فوقالعاده سخت و حساس هستش تصمیم گرفتم هر کی در این زمینه نیاز داشت رایگان راهنمایی کنم و دستمزدم فقط صلوات و ارزوی سلامتی برا خودم و خانواده ام باشه 🤗🤗🤗 من در خدمتم اگه کسی هم بود کمک نیاز داشت بهم ارجاعش بدید✋🙏.

💣بی‌بی چک خوان سایت💣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه عالی  من تازه میخوام کنکور ارشد برم اموزش زبان  شما دولتی خوندی؟ نکته ای توصیه ای چی ...

من کارشناسیم دولتی بود... عزیزم برا شما که اول راهین نمیشه چیز خاصی گفت اگه علاقه داری که این برا نتیجه گیری بهترتون عالی عمل میکنه سعی کنید خودتون بیشتر دنبال یادگیریش باشید متاسفانه این رشته طوریه که زبان آموز خودش اراده نکنه و پیگیر و محقق نباشه یه جورایی بیسواد بار میاد چون تدریس طوطی وار هست خصوصا بعد درسهای ترم ۴ که تخصصی میشن یعنی تخصص تو تدریس مهم میشه تا اموزش دانشجو از همون اولش برا هر چیزی خودت پیگیر باش نیتت فقط فارغ شدن از تحصیل نباشه دنبال یادگیری باش تخصص با تجربه دستت میاد 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
من کارشناسیم دولتی بود... عزیزم برا شما که اول راهین نمیشه چیز خاصی گفت اگه علاقه داری که این برا نت ...

من الان تدریس میکنم عزیزم فقط میخوام فوق لیسانس به جایگاه شغلیم کمک کنه 

کتابی یا روش خوندنی چیزی ....؟

من دوس دارم زبان انگلیسی یاد بگیرم میتونی کمک و راهنماییم کنی یه دوسه ترم رفتم کلاس زبان نرفتم دیگع

ببین عزیزم اگه وابسته به کلاس باشی نمیتونی اونطور که باید یاد بگیری زبان ام فقط ۱ مهارت نیست چندیدن مهارت هستش مثلا برا صحبت کردن و شنیدن فیلم خوبه برا نوشتن خوندن خوبه ولی اگه نیتتون مکالمه و ارتباط هست فیلم اونم از نوع کارتونی ... یعنی با دیدن کارتونهای ساده شروع کن چون اینپوت دیداری زیاد هست اینجوری هم میشنوی هم ت  دلت همکلام میشی دایره لعات افزایش پیدا میکنه و مهمتر تلفظت هست که روان میشه بعد یواش یواش سراغ لول های بالاتر برو ... اگه بخوایی نوشتارتو هم تقویت کنی حتما زیاد بخون ... یه گوشه هر روز سه یا چهار تا لغت مهم و رایج زبانو یاد بگیر 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
من الان تدریس میکنم عزیزم فقط میخوام فوق لیسانس به جایگاه شغلیم کمک کنه  کتابی یا روش خوندن ...

من فوق رو ازاد شرکت کردم به خاطر زندگیه متاهلی نتونستم از شهرمون دور شم چون قبلش خیلی مطالعه میکردم با کله قبول شدم ولی منابعش رو گوگل کن برات میاره چون سال ۹۵ قبول شدم ... ارشد خیلی سخته تو دانشگاه فقط و فقط باید بخونی، الان قبولی ها راحت شدن ولی خروجی ها سخت و بیکیفیت

💣بی‌بی چک خوان سایت💣

عزیزم میشه بگی موضوع پایان نامهت چی بوده ؟ من رشته م زبان نیست ولی دیدم بعضی از فارغ التحصیلای هم رشته ایم پایان نامه شونو به زبان انگلیسی ارائه دادن  - البته تعدادشون انگشت شماره - که خیلی خوشم اومد احساس می کنم یه سر و گردن از  فارغ التحصیلای دیگه بالاترن هر چند زبانم در اون حد نیست ولی دوست دارم منم بتونم پایان نامه مو به زبان انگلیسی تهیه کنم میگم تجربه شما شاید بتونه در این خصوص منو راهنمایی کنه مثلا از چه منابعی استفاده کردی و اینا ممنونم    

ز آتش پنهان عشق هر که شد افروخته    *    دود نخیزد از او، چون نفس سوخته    *   دلبر بی خشم و کین، گلبن بی رنگ و بو ست    *   دلکش پروانه نیست، شمع نیفروخته     *   در وطن خود گهر، آبله ای بیش نیست  *   کی به عزیزی رسد، یوسف نفروخته
عزیزم میشه بگی موضوع پایان نامهت چی بوده ؟ من رشته م زبان نیست ولی دیدم بعضی از فارغ التحصیلای هم رش ...

تاثیر ارتباط غیر کلامی معلمان زبان خارجه بر درک بخاطرسپاری کلمات در دانش آموزان منابع هر چه بروزتر بهتر اینکه چه منابعی استفاده شده به موضوعتون مربوط هست مثلا وقتی گوگل اسکولار سرچ میکنی و موصوع مشابه میا د خود اون تحقیقات  پر هستند از منابع مرتبط 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣

وای منم رشته‌م آموزش زبانه ... ترم ۵ هستم 🥺

چقدر حس خوبی گرفتم که پیداتون کردم 

کلا من از این ترم خیلی ول کردم درسامو متاسفانه ... با اینکه عاشق رشته‌مم ولی نمیدونم انگیزه‌م چرا از بین رفته 😔

میتونم بپرسم برای ارشدتون چه آمادگیایی کسب کردین ؟ 🥺🙏🏼

وای منم رشته‌م آموزش زبانه ... ترم ۵ هستم 🥺 چقدر حس خوبی گرفتم که پیداتون کردم  کلا من از ای ...

گلم بابت پیامتون ممنونم اگه اجازه بدین من فردا جواب بدم بچه هوم گریه میکنن 😘😘😘بازم معذرت میخوام 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
گلم بابت پیامتون ممنونم اگه اجازه بدین من فردا جواب بدم بچه هوم گریه میکنن 😘😘😘بازم معذرت میخوام&n ...

خواااهش میکنم این چه حرفیه ، از محبت شماست که مشاوره میدین  ، خدا بچه‌هاتون رو حفظ کنه براتون ان شاء الله ❤

2706