2737
2734
عنوان

کیا روغن دنبه استفاده میکنن؟

1685 بازدید | 55 پست

سلام خانوما من دوشب پیش دو کیلو دنبه زوری گیرم اومد منم با این مواد که زیر مینویسم روغن دنبه گرفتم.حالا میخوام کسانی که استفاده میکنن بگن اگه توی خورشت بریزم بوش ازار دهنده نیست؟؟؟

پیاز

سیب

سرکه سفید

ماست

هل

چوب دارچین

زنجبیل خشک شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گوشت خورشتو‌ک میخوای تفت بدی با این روغن تفت بده خورشت خوشمزه میشه

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2731
2738

بستگی داره. مثلا یبار ما روغن دمبه سبزی قورمه سرخ کردیم بوش قشنگ معلوم بودش اما دوسال با روغن دمبه سرخ میکردیم بو نمیدادش. اون بار نمیدونم چرا انقد بو میدادش دمبه ش . ولی با اینکارا بوشو گرفتی نه بد نمیشه خوشمزه ترم میشه مخصوصا سبزی قورمه باهاش سرخ کنی. البته سلیقه م هس مثلا من بدم نمیومدش بعد دادیم مامان بزرگم اونم خوشش اومده بودو دخترداییم خیلی میگفتن خوشمزه س قورمه سبزیش

بستگی داره. مثلا یبار ما روغن دمبه سبزی قورمه سرخ کردیم بوش قشنگ معلوم بودش اما دوسال با روغن دمبه س ...

من دفعه اوله استفاده میکنم.امیدوارم خوب باشه چون روغنای بازاری خیلیییی مضر هستن و منم مصمم شدم دیگه استفاده نکنم.

اصلا این مواد رو لازم نداره دنبه رو با پنجره درشت چرخ گوشت چرخ کن بزار رو گاز  مشخص نمیشه بوش ...

چه فکر خوبی.من مثل خنگا چند ساعت وقت گذاشتم ریز خرد کردم.دنبشم تازه تازه بود هنوز سفت نشده بود.عین ژله بود زیر چاقو.

2706