2726
عنوان

خانومایی که لیزر کردین میشه بیاین

134 بازدید | 15 پست

بچه ها من میخوام لیزر نو های زائد انجام بدم بین دوتا دستگاه موندم 

یکی دویتو ۲۰۲۰ هستش که میگن هم موهای زاید و میبره و هم سفید کننده و جوان کننده هستش 

یکی هم کندلا که نمیدونم چیجوریه 

دویتو یه مقدار گرون تره 

کسی اطلاعی داره از اینا که کدوم اثرش بیشتره؟؟

اون دستگاه اولي شناخته شده نيست 

من الكساندرايت كندلا٢٠٢٠ ميرم 

دو جلسه فقط رفتم ولي عالي بوده واقعا راحت شدم 

با اينكه از همه جا گرون تر بود ولي خيلي راضيم از نتيجه

مانكن هاي ١٤٠٠💙گروه ابي💙وزن اوليه٦٣💙هدف اول ٦٠💙هدف دوم ٥٥💙هدف سوم ٥٢💙وزن فعلي ٦٣ شروع ١٥ ابان ١٤٠٠

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه ها واقعا سردرگم شدم چون دویتو تازه اومده و هنوز کامل شناخته شده نیست ولی اگه واقعا موهارو کامل از بین ببره و همزما جوانسازی پوست بکنه و رنگ پوشت و چند درجه روشن تر بکنه چیز ارزنده ایه

بچه ها واقعا سردرگم شدم چون دویتو تازه اومده و هنوز کامل شناخته شده نیست ولی اگه واقعا موهارو کامل ا ...

هزينه هاشون چقدره؟

مانكن هاي ١٤٠٠💙گروه ابي💙وزن اوليه٦٣💙هدف اول ٦٠💙هدف دوم ٥٥💙هدف سوم ٥٢💙وزن فعلي ٦٣ شروع ١٥ ابان ١٤٠٠
اون دستگاه اولي شناخته شده نيست  من الكساندرايت كندلا٢٠٢٠ ميرم  دو جلسه فقط رفتم ولي عال ...

ببخشید عزیزم تغییری توی رنگ پوستت هم اتفاق افتاده؟؟

مثلا ناحیه های تیره و روشن تر کرده؟

ببخشید شما مرد هستید؟؟؟؟🤔🤔🤔🤔🤔

نه بابا اشتباه زدم 

درد داره ولي قابل تحمله

من كل بدن ٩٠٠ ميدم

شما رفتی؟؟ رنگ پوست رو هم روشن تر میکنه؟

اره . روشن میشه

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️
2706