2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرسی عزیزم ممنون میشم اگه بگیری نیت کردم

عزیزم دست به دعا هستی و باصبر خدا حاجتت رو میده برات یه عروسی افتاده به عروسی میری و اونجا خیلی بهت خوش میگزره وبا یه ادم که تو اسم ز ..یا ..ر یا ژ...داره اشنا میشی  یا اگه ازش خبر نداری ازش ی خبر میگیری خبر دریافت وام یا پولی بهت میرسه  واز این خبر خیلی خوشحال میشی و باعث میشعمیشع اطرافیانت هم خوشحا شن 

عزیزم دست به دعا هستی و باصبر خدا حاجتت رو میده برات یه عروسی افتاده به عروسی میری و اونجا خیلی بهت ...

مرسی گلم خیلی لطف کردی 

این فال چی بود گرفتی برام؟

تهش هیچی نیست باور کن....
الن برات میگیرم

عزیزم به نیت مشکلات خانوادگی منم بگیر 

اجرت با امام حسین  ع

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
عزیزم دست به دعا هستی و باصبر خدا حاجتت رو میده برات یه عروسی افتاده به عروسی میری و اونجا خیلی بهت ...

عزیزم تروخدامیشه برای منم بگیری؟؟

من تاعید1400به بزرگترین آرزوم رسیدم🍃🍀🌹😍هرکی امضامودیدآمین بگه لطفاا❤💕
ی نیت کن برات فال بگیرم ببینم چی میگه .... عزیزم من فالگیر نیستم ااااااااااااا.... نیتتت بکن

من نیت کردم اگر وقت داشتی

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
اگه وقت داشتی برا منم بگیر

شفا برای یه خانم مسن اومده ک میتونه مادر .مادر یزرگ یا از اشناهات باشه خبر تولد یه ی نوزاد میشنوی باعث خوشحالیت میشه یه ناراحتی مثل اختلاف خانوادگی وادین با فرزند اومده ک ممکنه احساس نامیدی کنی بتوکل خددا مشکلاتتت حل میشه و ی شروع جدید تو زندگیت هست فقط یادت باشه تمع نکنی عدد 10افتاده ک نشونه خوشحالیه%مشکلات عاطفیت بزودیی حل میشه مرداد یاتفال مهمی برات میافته  روحیه شجاعی داری و توکل بخدا رو فراموش نکن 

2706