2737
2734
عنوان

کرمانشاهیا

157 بازدید | 21 پست

مبگم یه تالار مناسب با ظرفیت کم سراغ ندارین؟ 

واسه جشن نامزدی و بله برون و تولد؟ 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه میخوای نامزد کنی.........دیروز که خواستی نامزدی رو بهم بزنی.................از دست تو

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
2731

نمی دونم چه اصراريه ما کردا تو این شرایطم باید مراسم بگيريم?یکی از اقوام دورماهم چندروز پیش عروسی گرفت بعد نصف دعوتياهم رفتن به فکر جون خودشون نیستن که ولی بقیه رو هم بیچاره می کنن

مگه میخوای نامزد کنی.........دیروز که خواستی نامزدی رو بهم بزنی.................از دست تو

نه عزبزم حانوادم خیلی ناراحتم کردن دیشب که گریه کردم دلشون سوخت و آرزوی خوشبختی کردن

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
2738
الان احتمالا بخاطر کرونا کمتر شده هزینه کمتر شده باغچه مینو هم خوبه رستوران دوریش خوبه خونه تون&n ...

ما شهرک هستیم سمت دانشگاه آزاد 

2706