2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بستگی به وضعیت مرد داره

اگه خونه یا ملک داره میتونی به جای مهریه مصادره کنی

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
پسر خاله من شد هر دو سال یدونه

وای واقعا؟خاگ تو سر قوانین‌این مملکت ک فقط مردسالاره خدا لعنتشون کنه خیر نبینن الهی ک‌ زنا هیچ حق و حقوقی ندارن

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2738
وای واقعا؟خاگ تو سر قوانین‌این مملکت ک فقط مردسالاره خدا لعنتشون کنه خیر نبینن الهی ک‌ زنا هیچ حق و ...

عزیزم خب از کجا بیاره 15 میلیون

اگه ملک یا خونه داره

میشه به جای مهریه مصادره کرد

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
وای واقعا؟خاگ تو سر قوانین‌این مملکت ک فقط مردسالاره خدا لعنتشون کنه خیر نبینن الهی ک‌ زنا هیچ حق و ...

زن اگه زن زرنگی باشه به جای سکه چرت همون موقع عقد یه تکه زمین یا نصف خونرو شرط میزاره اونجا به نامش کنن که مثل بدبختا تا اخر عمر دنبال سکه نباشه. من خودم خونه شوهرم تو عقد به نامم شد والا زاحت و اسوده نه دادگاهی نه هیچی اخرش طلاق باشه قفل خونتو عوص میکنی مرده نتونه بیاد😁

روانشناسی کودک
بستگی به وضعیت مرد داره اگه خونه یا ملک داره میتونی به جای مهریه مصادره کنی

نه عزیزم خونه جزو مستثنیات زندگیه نمیشه. مگر اینکه خیلی لاکچری و رو ۷ و ۸ میلیارد باشه

روانشناسی کودک
زن اگه زن زرنگی باشه به جای سکه چرت همون موقع عقد یه تکه زمین یا نصف خونرو شرط میزاره اونجا به نامش ...

عزیزم زن اگه زن زرنگی باشه خودش مستقل و اصلا دنبال این چیز ها نیست سریع اون شخص اضافه رو از زندگیش پرت میکنه بیرون چون خودش مستقل و به هیچ کسی نیاز نداره😊

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
2706