2733
2734

چکارش کنم ک اون موقع داشته باشمش

دستم باشه خرج میکنم

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بنداز تو قلک

سکه بخر

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
بانک

بانک نگه میداره یا منظورت کارته؟پول زیاد نیس کمه نمیشه سپرده کنم

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
پارسیان بخر

اخه الان قیمتش بالاس شاید اون موقع بیا  پایبن

2738
طلا بگیر .یاد قرض بده به کسی که بهش اطمینان داری

طلا میترسم ظرر کنم اخه نمیخام پولم کم بشه قرضم نمیدونم کی قابل اعتماده

طلا میترسم ظرر کنم اخه نمیخام پولم کم بشه قرضم نمیدونم کی قابل اعتماده

من همیشه میدم مامانم یا ابجیم بهشونم میگم بهم ندین 

ولی میتونی بانک بزاری براش کارت نگیری یه حساب جدید که تنبلیت بیاد بری بانک برشداری

من همیشه میدم مامانم یا ابجیم بهشونم میگم بهم ندین  ولی میتونی بانک بزاری براش کارت نگیری یه ح ...

اره ی حساب جدید میگیرم همین خوبه