2726
عنوان

پرسینگ ناف

625 بازدید | 20 پست

میخوام پرسینگ ناف بزنم هنوز تصمیم قطعی رو نگرفتم اگر راهنماییم کنید ممنون میشم ...

قیمت و ... رو بهم بگید ، درد داره یا نه ؟؟؟ مراقبت های بعدش چجوریه ؟ پرسینگ بلند بخرم یا کوتاه ؟؟؟ کلن هر چی میدونید بگید مرسیو ♡

این پلاستیکیا صد حساسیته 

اگه درمانگاه انجام بدی خودش برات یه پماد مینویسه و تا چند روز نباید اب بخوره با لباس روش باشه

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈

کوتاه بزن بلند پدرتو در میاره

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین اصلا اصلا درد نداره اصلااااااا من فک نیکردم خیلی درد داره خودم قبلش کلی اسپری زده بددم روش لیدوکایین. بعدم خودش با یه امپولی بی حس کرد ببین من خیلی ترسوام خیلی سر یه سرم بیمارستارو رو سرم میذارم

ببین فقط یه سوزش خیلی کمییییی حس میکردم نمیدونستم از چیه چون نگاه نمیکردم😁 ولی کلا از ترس خیلی جیغ جیغ نیکردم با اینکه اصلاااا درد نداره بعدم خود زنه میگفت ناخنمه ناخنمه😁 من هن لبو زدم هم ناف

ببین اصلا اصلا درد نداره اصلااااااا من فک نیکردم خیلی درد داره خودم قبلش کلی اسپری زده بددم روش لیدو ...

وای واقعا ؟ منو دوستام خیلی ترسونوندن گفتن حتی تا یه هفته نمیتونی دستشویی بری درست حسابی :/ 

منم هی عقب انداختم الانم که کروناس کلن لنگ در هوا موندم 

برو یه جا که تجربه داره و بذار کوتاه و بلندیش رو خودش انتخاب کنه برای من بلند زده و خیلیییی راضیم اولش اصلا نگین دار نذار چون باید پماد بزنی پماده خشک میشه و پیسینگتو کثیف میکنه دیگه هم در نمیاد من بعد یک ماه الان میخوام برم‌نگین دارش کنم اولش راحت نمیتونی‌ تکونش بدی الان بعد یک ماه اصلا من نیتونم پیرسینگامو بگیرم بکشمشون😁😁 فوق العاده راضی بودم من حتمااااا بزن 

وای واقعا ؟ منو دوستام خیلی ترسونوندن گفتن حتی تا یه هفته نمیتونی دستشویی بری درست حسابی :/  م ...

نه بااابااااا اصلا حتما جایی برو که تجربه داره و با انژیوکت سوراخ کنن کلا لب و ناف من کمتر از ۵ دقیقه تموم شد😁

ببین اینجا هرکی بگه ترسوعه بدتر از من نیست😁 انقدر که درمانگهمون میگفت من به تینا سرم نمیزنم خیلی حیغ میزنه😁 یک بارم به خاطر یه سرم دکتر انقدر جیغ زدم دکتر مرد اومد تو تزریقات زنان فک کرد یکی درد زایمانش گرفته😁

2706