2726

فقط ی خواهش بعد گزارش بزنین تاپیک بترکه 

دیشب متوجه شدم شوهرم به زنا که تو برنامه دیوار آگهی میزنن پیام میده و چتای ناجور می‌کنه وقتی که سرکار اینکارو می‌کنه وقتی میاد خونه هیچوقت کسی بهش پیام نمی‌داد من همیشه بهش مشکوک بودم تا اینکه دیشب به یکی از شماره ها پیام دادم دیدم بله ازش خواسته که عکس لخت بفرسته بخدا دیشب تا الان مثل مرغ سر کنده ام اینقدر بهش فحش دادم باش دعوا کردم از طرفی ده سال زندگیمه با ۲تا بچه از طرفی دیگه از چشم افتاده نمی‌دونم باید چیکار کنم توروخدا راهنماییم کنین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

طلاق،مگه قراره چی بشه که بعد از طلاق نمیشه؟بخاطر بچه هات؟بچه هات پیش این حیوون بمونن و ازش یادبگیرن فردا بشن لنگخ باباشون بهتره یا اینکه ازش جداشن؟

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
مدیر دیوار چکارست پس شوهرت از کجا میدونه کدوم زن پایه ست کا پیام بده بعد دعوا کردی چی گفت 

شماره اشون برمیداره از واتساپ پیام میده بخدا از خدامه ازش شکایت کنن

2706