2737
2734

خانومهای متاهل سلام یکی از دوستای صمیمی من بع افسردگی شدید دچارشد حدودا یکماه پیش حالش از همه چی بهم میخورد حتی از عکسای شوهرش و خونش به هیچی هم دیگه علاقه ای نداره میگه فقط دلم میخواد شوهرمو بزارمو برم الان که یکماهه داره بااین بیماری دستوپنجه نرم میکنه ی جوری شده صبحا که از خواب پامیشه تهوع داره و احساس ناامیدی کلا احساس خوبی میدانمیکنه ازاینکه ی روز دیگه رو شروع کرده واینکه میگه به شوهرش که فک میکنه دیگه مثل قبلا بهش علاقه نداره و همینطور به کارایی که باهاشون انجام میدادن

دوستان لطفا اگه کسی تو دوران افسردگی شدیدش اینطور شده بود بگه که ماهم استفاده کنیم از تجربه هاتون.

درمان شدین؟چطوردرمان شدین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم همین احساس و دارم  کلی کار دارم ولی حالش نیست خیلی بی انگیزه ام

دقیقا

دوستمم از وقتی دچارشده اینطور شد بی انگیزه حتی به موهاش ی شونه نمیکشه روانپزشکم نمیره میگه که میترسه به دارو ها معتادشه

شما خودت تجربه داشتی؟ یا اطرافیان؟

من خودم رفتم دکتر روانپزشک خانم بود همه‌ی مشکلاتم و حالتامو گفتم دارو داد البته من اشتهام زیاد بود همون چند روز اول تاثیرشو دیدم و کاملا بی اشتها شدم.

چشم دل باز کن که جان بینی، آنچه نادیدنیست آن بینی
2738