2737
2734
عنوان

قرص فراموشی عشق وجود داره؟

5059 بازدید | 29 پست

من شنیدم همچین قرصی هس ینی راسته ک با خوردنش ادم عشقش و خاطراتشو یادش میره

یا دروغ میگن قرص ضد افسردگیه؟

لطفا بگین و اگه دعایی هم بلدید بگین برای فراموشی عشق یکطرفه بخونم اجرتون با خدااااااااااا

تا پنج ساله دیگــه به خواسته ات میرســی به شرط اینکه از امروز شروع کنی🐰💕پ.ن: این جمله واقعا تاثیر گذاره.😌🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرصش موجوده ولی خیلی خیلی بزرگه و خوردنی نیست، اسمش هم هست "عشق بعدی" 😂😂😜😜😜😜

خب عشق بعدی از کجا بیارم عشق باید خودش بیاد زوری ک نمیتونم عاشق کسی بشم اخع😐

تا پنج ساله دیگــه به خواسته ات میرســی به شرط اینکه از امروز شروع کنی🐰💕پ.ن: این جمله واقعا تاثیر گذاره.😌🌸
2731
کاش ی چیزی باشه دیگ هیچیو ب یاد نیاریم خاطرات داره منو میکشه

اره واقعا بخوریم و همچی گذشته یادمون بره

2738
چقدر باهم بودین؟

تو راهنمایی همش میومد مدرسمون اونجا دیدمش و خوشم اومد شدید

همینجا یکی از کاربرا که دقیق اسمش یادم نیست ولی یاس به لاتین داشت پرسید منم بحث سابلیمینال رو براش پزش کشیدم بعد تقریبا ۲ هفته که پیگیر شده بود ازش پرسیدم گفت عالی نتیجه گرفته 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
فقط ورزش  باعث میشه هورمونهای شادی اور تو خون و مغزت رها بشه و سریعتر از افسردگی دربیای

اسکات برم خوبه؟؟؟؟؟ قد و ک نمیبره بالا؟

تو راهنمایی همش میومد مدرسمون اونجا دیدمش و خوشم اومد شدید

اگه تو رابطه نرفتی باهاش که خب راحت میشه فراموش کرد

روزای خوب تو راهه😍                   تیکر رسیدن به هدفمه😍    
همینجا یکی از کاربرا که دقیق اسمش یادم نیست ولی یاس به لاتین داشت پرسید منم بحث سابلیمینال رو براش پ ...

از کجا گرفت؟

روزای خوب تو راهه😍                   تیکر رسیدن به هدفمه😍    
2706