2726
عنوان

خانوما واقعا چشم رخم درسته؟؟؟توروخدا بگین من چیکار باید کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 133 پست
از چه نظر 

چشم زخم داره؟

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
افرین بهت افرررررین الان خواهر چشم لباس خواهرشو نداره که برسه به اینا❤️❤️❤️

ممنون عزیزم ، سپاس

من انگشت کوچیکه زیبایی جاریم ندارم و اصلا دو دنیای متفاوتیم... ایشالا براش بمونه 

انقد شوهرم احمق بود انقد دست و بالش باز شد چند بار گفتم بیا یکم صدقه بدیم به فقرا اصلا گوش نمیکرد

حالا جالبیش اینه دو روز بعد از عید قربان این تصادف اتفاق افتاد واسمون!قربونی هم بریده بودیم !حالا ما کم و بیش زیاد قربونی میدیم یا صدقه ولی خب بازم دفع بلا بود ک بابام ضحیح و سالم برگشت پیشمون خودت هر روز صدقه بده

جدید نیستم سه بار تعلیق شدم!  
ممنون عزیزم ، سپاس من انگشت کوچیکه زیبایی جاریم ندارم و اصلا دو دنیای متفاوتیم... ایشالا براش بمونه ...

قربون دل پاکت❤️

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟
اره خودمو چشم زدن کلا اراده و پشتکارمو از دست دادم،حرز امام جواد به بازوت ببند.

الان حرز بستی ؟خوب شدی؟یانه؟

هر یکشنبه سه شنبه پنجشنبه اسفند دود کن هم خونت پر رزق و روزی میشه هم از چشم زخم به دور میشی

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
ولی حق با شوهرته  خدایی نکرده تا اتفاق بدی نیفتاده ب حرفش گوش کن انشالله ک همیشه سالم باشین

مرسی عزیزم😍❤ چشم ی مدته حرف گوش کن شدم😂😂😂

😑کاربریه چهارممه 😑۶ساله اینجا عضوم😍

هر وقت حس کردی از ترس چشم زخم در امان نیستی سه بار بگو:

ماشالله لا قوه الا بالا العلی العظیم

امام سجاد(ع)

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
حالا جالبیش اینه دو روز بعد از عید قربان این تصادف اتفاق افتاد واسمون!قربونی هم بریده بودیم !حالا ما ...

صدقه میدم اما برگشتیم به همون روزایی بی پولی و بدبختی با کلی بدهی 

البته شوهرمم کوتاهی زیاد کرد تو کار

اگه یکم زرنگ میبود ما الان تو خونه خودمون نشسته بودیم نه خونه پدرشوهر که یکسره منتمون میکنن

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
وایی چقد خوبی توووو😍😍😍

ممنون گلکم 

ایشالا خدا برا همه بسازه 

بدرک که خوشگل نیستم بدرک که پولدار نیستم 😂😂 خدا رو شکر با نمکم خدا رو شکر وجودم انرژی داره برای اطرافیانم 😁💞

2706