2733
2734
عنوان

خانوما واقعا چشم رخم درسته؟؟؟توروخدا بگین من چیکار باید کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 133 پست
فرق نداره میگم ک بعضیا چشم ندارن  خوشیتو ببینن!بعضی خواهرا اینجورن !بعضیا هم از دوست داشتن زیاد ...

حالا خواهرم رومن اینطوریه یا مامانم من چه کنمممممممم🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟
بقران راست میگم سر زایمانم کم مونده بود بمیرم😭😭😭😭

🥺🥺🥺🥺الان خوبین؟

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما میگین اینارو بازم چشم میخورین،؟ای خداااا

خب من همیشه ک نمیگم بعضی وقتا یادم میره یا هرچی

اصن ی وقتایی چشم خودم خودمو میگیره، وقتی درمورد چیزی درمورد خودمون میگم، یهو برعکس میشه

من خیلی دست و بالم تو زندگی خالی بود

خدا برامون درای رحمتشو باز کرد‌.یهو ماشین مدل بالا خریدیم .دماغمو تونستم عمل کنم.طلا خریدیم .لباسای خوب میپوشیدیم.یکی از خونه مادرم میومدیم تازه ماشین جدید خریدیم

یکی از خانمای همسایه مارو دید .منو دختر با هم ازدواج کرده بودیم تو یه زمان.حالا اون بچش جدا شده بود من انقد زندگیم عوض شده بود.انقد با حسرت نگامون کرد داشتیم رد میشدیم

همون لحظه به شوهرم گفتم صدقه بدیم چشمون میزنن.بخدا از فرداش زندگیم نابود شد‌

یهو کلی ظرر کردیم تو کار و کلی بدهی مجبور شدیم ماشین و بفروشیم بدهی هامون و بدیم

طلاهامو مجبور شدیم بفروشیم یه ماشین بخریم

زندگیم نابود شد.البته خیلی جاها اگه مادرشوهرم دعوا راه نمینداخت شوهرم انگیزه داشت برا کاراش .ولی این وسط خیلی بیچاره شدیم

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
2731

چشم زخم هست 

اما بعضی‌ها خیلی افراطی میشن و هر اتفاق رو به چشم ربط میدن و این باعث بدبینی میشه... 

بهرحال بچه توپل زن زیبا خانم باردار علم ثروت و هر چیز مثبت، اول و آخرش ما نیستیم که و هر کسی داره تو اطرافیانش... و اونقدا همه ندید بدید نیستن

اما خب واقعیته که چشم زخم هست ولی همیشه پیش نمیاد گاهی اتفاقات طبیعیه که نباید حمل بر چشم زخم کرد... 

خب من همیشه ک نمیگم بعضی وقتا یادم میره یا هرچی اصن ی وقتایی چشم خودم خودمو میگیره، وقتی درمورد چیز ...

عی وای 

با چشم خودگرفتن مگه مشکل حل میشه😂

2738
من خیلی دست و بالم تو زندگی خالی بود خدا برامون درای رحمتشو باز کرد‌.یهو ماشین مدل بالا خریدیم .دما ...

منم مثل شما 💔💔💔💔💔

حالا خواهرم رومن اینطوریه یا مامانم من چه کنمممممممم🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

خوب زیاد اراسته و خوشگل کرده نرو پیششون زیاد بگو بخند نکن ک نگن بی درد خوشبحالش اگه سرت درد میکنه بزرگش کن هعی بگو!نمیدونم منظورم رو متوجهی یا نه خوشیات رو پیششون پررنگ نکن!از ترفیع شوهرت و حقوقتون و خریدهای خونه نگو

جدید نیستم سه بار تعلیق شدم!  
2706