2726
عنوان

دیروز یه خانومی تاپیک زد گفت اسپند خوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 14021 بازدید | 71 پست

مطالبی که در رابطه با اسفند در کتاب حکیم خیر اندیش هست فقط منع مصرف برای خانمهای باردار، شیرده و افراد فشارخونی داره اینکه نباید جویده بشه بلکه باید با یک لیوان آب قورت دادم اینکه نباید شسته بشه چون زهری داری که اون زهر موثر هست برای رفع بلغم و سودا و اینکه بهتره گل اسفند را بگیرید باز کرده و دانه های آنرا بخورید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اون ختانم گفت به هیچ عنوان نجوییدش فقط قورت بدین صبح ناشتا یه قاشق چایخوری شبم موقع خواب یه قاشق چای ...

جویدنش باعث میشه سمی شه...باید قورت بدی حتی یدونه رو نباید بجویی...صب ن ...فقط شب قبل خواب با زردچوبه...ب جون پسرم من نتیجه ی عالی گرفتم ازش...ی سال میشه...۴۰روز پشت سر هم بدون وقفه باید بخوری...یعنی اگه قرار بود بری جایی باید اسفند وزردچوبه رو برداری...

بله ...من از ۷۷اومدم روی ۶۵کیلو...هیچ رڗیمی ب اندازه اون من  لاغر نکرد...

چه طوری خوردید در کنارش کار دیگه ای انجام ندا ید مثل رژیم یا ورزش ،عوارض نداشت براتون

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
اع من فک کردم ازینا ک دود میکنیم  خوب شد گفتیا وگرنه مورده بودم

بابا از اینایی ک دود میکنیم...تمیز کن بریز تو ابکش ی اب بگیر روش پهن کن رو پارچه بزار خشک شه ...نیشوری بخاطر اینکه خاکش بره...زیاد هم نشوریش...بریز تو ظرف جدا واسه خودت نگه دار

2706