2726

خانومهای متاهل سلام یکی از دوستای صمیمی من بع افسردگی شدید دچارشد حدودا یکماه پیش حالش از همه چی بهم میخورد حتی از عکسای شوهرش و خونش به هیچی هم دیگه علاقه ای نداره میگه فقط دلم میخواد شوهرمو بزارمو برم الان که یکماهه داره بااین بیماری دستوپنجه نرم میکنه ی جوری شده صبحا که از خواب پامیشه تهوع داره و احساس ناامیدی کلا احساس خوبی میدانمیکنه ازاینکه ی روز دیگه رو شروع کرده واینکه میگه به شوهرش که فک میکنه دیگه مثل قبلا بهش علاقه نداره و همینطور به کارایی که باهاشون انجام میدادن

دوستان لطفا اگه کسی تو دوران افسردگی شدیدش اینطور شده بود بگه که ماهم استفاده کنیم از تجربه هاتون.

درمان شدین؟چطوردرمان شدین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حتما بره دکتر روانپزشک خیلی حاده مشکل ایشون

اره عزیزم خیلی حاده حالش به شدت بده بهم میزنگه همش میگه دلم فقط میخواد اوق بزنم شوهرش بهش نزدیک میشه دوست من دور میشه اما پیش روانپزشکم نمیره همش میترسه به دارو ها معتاد شه و تااخرعمرش درگیرشون باشه

اره عزیزم خیلی حاده حالش به شدت بده بهم میزنگه همش میگه دلم فقط میخواد اوق بزنم شوهرش بهش نزدیک میشه ...

شما قانعش کن ببر هر چی باشه بهتر از این زندگی ک الان داره

جدید نیستم سه بار تعلیق شدم!  
من افسردگی شدید داشتم رفتم پیش روانشناس درمان شدم دوستت باید بره پیش روانشناس 

شما متاهلی؟نسبت همسرتونم این حسو تجربه کردی؟

دوستم به ی روانشناس تو اینستا پیام داد بهش میگه برو از همسرت جداشو!!!!!واسه همین تا اسم روانشناس میاد استرس میگیره

اینجوری که بدتره همه چی رو از دست میده

همش فکرای بد تو سرشه همش میگه من نمیتونم دیگه زندگی کنم همش میگه من میدونم زندگیم خراب میشه تا خرف از طلاق دونفرمیشه میگه من میدونم زندگی منم اینطورمیشه داره دیوونه میشه

شما متاهلی؟نسبت همسرتونم این حسو تجربه کردی؟ دوستم به ی روانشناس تو اینستا پیام داد بهش میگه برو از ...

بله متاهلم من از همه چیز بدم میومد از زندگی متنفر بودم پیش روانشناس درست حسابی بره دلیل نمیشه همه روانشناس ها ایراد داشته باشن افسردگی بیماریه و باید درمان بشه 

شایدم سحر و جادو براش انجام دادن

هزاربار رفتن و استخاره دیدین اما آقایی که تواینجور کاراس میگن نه چیزی نیس نمیدونم خودمم به همین شک دارم والا انقد زیاد شده که تموم خانواده شوهرشم باهاش قهرن بهش حسودی میکنن بعید نیس

2706