2733
2734

شوهرم سر زمین کشاورزی پیش ی نفر کار میکرده هکتاری برداشته یعنی برای چیدن کنجد هکتاری ۲و۴۰۰ برداشته الان ۶ هکتار شده و کارگر ها هم ۷ روز کار کردن یعنی ما الا نزدیک به ۶ میلیون پول کم داریم  طرف میگه ما قرار دادبستیم الان پول کم اوردید با خودتونه الان من میتونم شکایت کنم ازش بقیه پولو ازش بگیرم

خیر نمیتونین 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
۶ هکتار میشه ۱۴ میلیون چهارصد هزار تومن درسته ؟ خوب چقدر پول داده بهتون؟ 

من باید ۱۸ میلیون و ۷۰۰داشته باشم تا بتونم پول کارگرامو بدم ولی ایشون میگن طبق قرار دادبهت پول میدم من بقیه شو باید از جیب بدم باید چی کار کنم الان این مشکل منو قانون نمیتونه حل کنه

من باید ۱۸ میلیون و ۷۰۰داشته باشم تا بتونم پول کارگرامو بدم ولی ایشون میگن طبق قرار دادبهت پول میدم ...

خوب ۶ هکتارتون چقدر میشه؟

اگه همون ۱۴ میلیون و خورده ای میشه خیر کاری نمیتونین بکنین چون طبق قراردادتونه

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2738
من باید ۱۸ میلیون و ۷۰۰داشته باشم تا بتونم پول کارگرامو بدم ولی ایشون میگن طبق قرار دادبهت پول میدم ...

شما نمیتونید کاری کنید شوهرتون اگه نابلد بود نباید قرار داد میبست....

هان مشو نومید،چون واقف نه ای  از سر غیب                    باشد اندر پرده بازیهای پنهان غم مخور.                             درست میشه، اگرم نشد دنیاست ارزش ناراحتی نداره،بیخیال،😊😇

خوب شما میگی من باید پول کارگرامم  بدم

اما روز اول هکتاری ۲ میلیون و چهارصد حساب کردین

اما الان میبینین که باید مثلا هکتاری ۳ و چهارصد حساب میکردین تا بتونین پول کارگرم بدین

اشتباه توی حساب و کتاب خودتون بوده اگه اینجوری هست

ولی نا امید نشین با یه وکیل پایه یک صحبت کنین ۵۰ هزار تومن میگیره راهنمایی میکنه 

به عنوان کسی که سه ساله میرم دادگاه و میام فقط یک چیز خواهرانه بهت میگم

همه کارهاتو با زبون خوش و کد خدا پسند تموم کن بره 

دوبرابر پولی که باید بدی به یارو باید بدی واسه دادگاه کلی هم اعصاب خوردی تحمل کنی تازه شاید بعد ازیکسال نتیجه داد

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی
یعنی واقعا قانون برا مشکل ما نمیتونه کاری بکنه

خوب عزیزم طبق قراردادی که خودتون قبول کردین داره عمل میکنه دیگه.

دارین حرف زور میزنین.

اولش باید تمام بررسی هارو انجام میدادین

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2706