2737
2734

من از شب یکم معده درد و حالت تهوع داشتم

برا همین ترسیدم گفتم قرنطینه کنم خودمو

گوشیم شارژ نداشت تو هال تو شارژه میترسم بیان نزدیک اتاقم بیارن برام :|

الان با لپتاپ اومدم

دلم گوشیمو میخواد

دلم میخواد برم حموم

نمیخوام تو اتاق بمونم

کاش کرونا نگرفته باشم

دوهفته تو اتاق میپوسم

چطوری برم wcپس؟

اونایی که قرنطینه خونگین چیکار میکنن :_(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو دسشویی رو ضد عفونی کن

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2738

حموم برو بعد کل حمومو آب داغ بگیر

اسپری الکل بزن و درو باز بزار خشک شه

❤️ تِه خاطر جانِ دلبر بالا بِرمه صِداره تِه خاطر جانِ دلبر صِدا زَمبه خِداره ❤️                                   🍃 مازندرونه دله میدلبر منه شاهه اَره فاطی طلائه شرق و غرب مازرون وه می دل اتاهه اَره می دل بخواهه کل ایرون جمع بون می قلب پادشاهه می دلبر منه شاهه عشق و عاشقیمونم تا ابد بجاهه می دلبر منه شاهه 🍃 ❤️کیجا مازندرونیمه❤️

تا جايي كه ميتوني فاصله بگير گوشي و مواد غذايي با ماسك و دستكش خودت و كسي كه برات مياره بگير 

حمام اگر دستشويي داره بقيه از انجا استفاده كنند و شما برو دستشويي 

ظروف غذاتم بايد جدا ضد عفوني بشه الكل بگذار تو اتاقت و بعد از خوردن الكلي كن به كسي كه مراقبتت ميكنه هم بگو قبل از شست شو مجدد الكل بزنه و با اسكاچ جدا بشورند و سينكم ضد عفوني كنند 

بهتره به جلوي در اتاقت يك لايه پلاستيكم بزنيد كه ميان بهت وسيله بدن هوا اتاق رد بدل نشه

2706