2733
2734

چی هست ؟

پسرعزیزم میدونم که مثل آبجی باران چشای مشکی درشت بامژه های بلندپرپشت داری....میدونم که بااین لگدهای محکمت میخای به مامانی بفهمونی که همه چیزرومیفهمی 😍میدونی وقتایی ک محکم میزنی توی شکم مامانی بابایی چقدرذوق میکنه وهمون موقعست که جفتمون خداروشکرمیکنیم ک خدای مهربون قراره یه نعمت دیگه بهمون بده🥰🤩😍خدای عزیزومهربون من یه مادرم ومیدونم که قشنگ ترین ودلنشین ترین حس یه زن وقتیه که بچشومیزارن روی سینه هاش وازشیره وجودش اون دلبندروسیرمیکنه 🤗خدای مهربون ازت میخام که همه هم جنسای من روبه این حس زیباودلنشین برسونی🙏میدونم که توارحم الراحمینی وبرات کاری نداره🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من انجام دادم نه بیهوشی نداره خیلی سادست ی چیزی مثل معاینه

ببخشیداینومیپرسم بلیدازشوهر اسپرم بگیرن؟ شمابرای چی انجام دادی

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏
2738
مشکل داشتیم هم همسرم ضعیف بود هم من‌ تخمک گذاریم ضعیف بود بله اسپرم میگیرن شستشو میدم ۱ ساعت بعد با ...

هزینش چقدره؟براتون جواب داد؟

عزیزم من ۱۱ سال پیش انجام دادم اون زمان ۱۵۰ بود😂 بله خدا رو شکر الان ی دختر دارم

اهاپس نتیجه دادخداروشکر. دخترگلت زنده باشه

من سالم‌و همسرم هم سال 

۹ سال پیش ماه اول اقدام باردار شدم 

میخوام بگم مشکلی نداشتیم ولی دو سال دچار نازایی ثانویه شدم 

۳ بار ای یو ای کردم و منفی شد 

و سه ماه کلا درمان رو ول کردم و خودبخود باردار شدم و اونم دو قلو 

من سالم‌و همسرم هم سال  ۹ سال پیش ماه اول اقدام باردار شدم  میخوام بگم مشکلی نداشتیم ولی ...

اخی خداروشکر. ای یو ای زیاد نتیجه نمیده میگن درسته؟ براتعبین جنسیت پرسیدم همینجوری