2733
2734

لیمو عمانی به چه روشی خشک کردید ؟ که تلخ نشه ؟ 

من میریختم داخل ی طوری پارچه ایی نزدیک ۱ ماهه  ،کمی پوستش قهوه ایی شده

۱ دونه اشو استفاده کردم انگار تلخ بود 😏

همیشه سرم بالاست ، چون بالا سرم خداست !

عزیزم دیر گذاشتی من هرساله برای مصرف یکسالم خشک میکنم تو مرداد و‌اینا ک آفتاب خیلی تیزه. تقریبا سه هفته جلوی آفتاب کاملا خشک میشه 

الان دیگه آفتاب جون نداره ک‌خشکش کنه من چند تا پره شده گذاشتم یک ماه بیشتره خشک نشده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره تلخ میشه 

ومن هم یک روز مادر خواهم شد 💛دوست دارم بچه ام پسر بشودتا اگر طلاق خواست جامعه حق را به اون بدهد،اگر زنش خیانت کرد جامعه حق را به اوبدهد،اگر باچنددخترر رابطه داشت جامعه حق رابه اوبدهد،اگرتانیمه شب خانه نیامد جامعه حق رابه اوبدهد،اگردرخیابان بلندخندید اگر شیطنت کرد جامعه حق رابه او بدهد،اگر هرشب درخیابان ها پرسه زد جامعه حق رابه او بدهد،اگر سرکشی کرد بازهم جامعه حق به او بدهد،میدانی اخر اگر دختر باشد سیگار بکشد جامعه هرزه اش میخواند،شب به خانه دیر بیاید جامعه هرزه اش میخواند،با دوستانش سفرمجردی برود جامعه هرزه اش میخواند،در خیابان بخندد یا شیطنت کند جامعه هرزه اش میخواند،اگر شوهرش به او خیانت کند جامعه اوراهمسر نابلد میخواند،اگر پسر باشد خیابان هم برایش امن تر است،دیگر نگاه سنگین هرزه چشمان دیگران ازارش نمیدهد،اگر پسرباشد برای خودش زندگی خواهدکرد نه برای باورهای پوسیده ی مردم،ااای کاش بچه ام پسرباشد چون زن که باشی نمیتوانی موقع غمت به خیابان بروی،سیگاری اتش بزنی و دود شدن غم هایت را ببینی زن ک باشی غمت را پنهان میکنی پشت نقاب ارایشت!و با رژلبی قرمز!خنده را برای لبت اجباری میکنی!اونوقت همه فکر میکنند ن دردی هست نه غمی و تنها نگرانیت پاک شدن رژلبت هست....زن ک باشی.......!

سلام عزیزم

من روی بخاری خشک کردم خوب خشک شد یه هفته ای

داخل توری فلزی ریختم چندتا لیمو رو با خلال دندون سوراخ کردم روی بخاری پایه گذاشتم اون توری رو گذاشتم روش بعده یک هفته هی زیر و روکردم خیلی قشنگ خشک شد

هنوز داخل غذا نریختم ببینم تلخه یا نه

توکل بر خدا ایشالله که تلخ نشه😂

هممون خوشگلیم 🥰مهم اینکه کی نگاهمون میکنه....
خوب چیکار کنیم تلخ نشه ، من همیشه آماده میگیرم تلخ نیست  اینبار خودم گفتم خشک کنم

من درست نکردم تاحالا ولی مادرشوهرم میگه معمولا تلخ میشه 

دوستمون بالا درست گفتن حتما

ومن هم یک روز مادر خواهم شد 💛دوست دارم بچه ام پسر بشودتا اگر طلاق خواست جامعه حق را به اون بدهد،اگر زنش خیانت کرد جامعه حق را به اوبدهد،اگر باچنددخترر رابطه داشت جامعه حق رابه اوبدهد،اگرتانیمه شب خانه نیامد جامعه حق رابه اوبدهد،اگردرخیابان بلندخندید اگر شیطنت کرد جامعه حق رابه او بدهد،اگر هرشب درخیابان ها پرسه زد جامعه حق رابه او بدهد،اگر سرکشی کرد بازهم جامعه حق به او بدهد،میدانی اخر اگر دختر باشد سیگار بکشد جامعه هرزه اش میخواند،شب به خانه دیر بیاید جامعه هرزه اش میخواند،با دوستانش سفرمجردی برود جامعه هرزه اش میخواند،در خیابان بخندد یا شیطنت کند جامعه هرزه اش میخواند،اگر شوهرش به او خیانت کند جامعه اوراهمسر نابلد میخواند،اگر پسر باشد خیابان هم برایش امن تر است،دیگر نگاه سنگین هرزه چشمان دیگران ازارش نمیدهد،اگر پسرباشد برای خودش زندگی خواهدکرد نه برای باورهای پوسیده ی مردم،ااای کاش بچه ام پسرباشد چون زن که باشی نمیتوانی موقع غمت به خیابان بروی،سیگاری اتش بزنی و دود شدن غم هایت را ببینی زن ک باشی غمت را پنهان میکنی پشت نقاب ارایشت!و با رژلبی قرمز!خنده را برای لبت اجباری میکنی!اونوقت همه فکر میکنند ن دردی هست نه غمی و تنها نگرانیت پاک شدن رژلبت هست....زن ک باشی.......!
2738
سلام عزیزم من روی بخاری خشک کردم خوب خشک شد یه هفته ای داخل توری فلزی ریختم چندتا لیمو رو با خلال ...

یدونشو بخور امتحان کن

وگرنه غذاتو بدمزه میکنه