2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

🤣🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

بیخیال بابا 

خواهر زاده ها من یکیشون سه چهار سالگی تازه زبون باز کرد

اگه برا ازدواج و خوشبختیم صلوات فرستادید یا دعایی خوندید بگید منم براتون به نیت خودتون بخونم♥️😘😘
2738

خوبه پسر منم همینطور بود فقط میگف ماما بابا به به من اقده غصه خوردم الان دو سال سه ماه و نیمشه اقده حرف میزنه جمله بلده 

بهش تخم بلدرچین بده

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚

عزیزم من بچه آبجیم خیلی دیر به حرف اومد اینکه چیز خاصی نیست 

همیشه با پانتومیم کاراشو می گفت

بچه من که ده ماه ازش کوچکتر بود به حرف اومد اون نه

اتفاقا بسیار بچه باهوشی هست 

الان کلاس ششم هست

اصلا جای نگرانی نیست و نگران نباش

تو خودت می فهمی که سالمه

اگه بقیه چیزاش اوکی هست اصلا نگران نباش

داداش من تادوسال وخورده ای اصلاحرف نمیزدهمه میگفتن لاله ولی یادگرفت الان تادلت بخوادوراجه قوربونش برم ان شاالله پسرتون حرف میزنه نگران نباشید باهاش حرف بزن

محمدشاهانم نفس مامان خیلی تنهام😭اندازه ی زمین واسمون هادلم برات تنگه پسرقشنگم چقدزودتنهام گذاشتی بعد۴سال اومدی فک کردم خوشبختیمون کامل شدباامدنت اماسهم من ازتوفقط۲ماه و۲۱روزبودمن اونقدرام که نشون میدم قوی نیستم برگردهمه کسم💔
2706