2737
2734
عنوان

سفید کننده بیکنی

| مشاهده متن کامل بحث + 896 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همساینون ی کرم خریده بود ۸۰ میگف سفید میکنه ب هرجا ک بزنی مث کشاله ران و.. 

یکی دوسال پیش تو همین نی نی سایت یکی ی راحلی هم گفت اگ میخای بزارم

بهارِ زندگیِ مادر، تو وصل بودی به بهشت و من وصل شدم به تو، و بهشت اینگونه کشیده شد به زیر پاهایم🤱💙🧿

غیر لیزر کارای دیگه کمتر ج میده ولی بازم یه تاثیری داره مثلا استفاده از سفیداب به عنوان لایه بردار یا استفاده از ماسکای روشن کننده که مثلا سیب زمینی یا ماست یا لیمو توش باشه یا استفاده از ویتامین سی

2738
همساینون ی کرم خریده بود ۸۰ میگف سفید میکنه ب هرجا ک بزنی مث کشاله ران و..  یکی دوسال پیش تو ه ...

بزارررر

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  
بزار عزیزم

عزیزم دو تا روش یادت میدم که هر دوش عالیه ١- مقداری آبلیمو تازه رو با مقداری شکر مخلوط کن به صورتی که مثل خمیر بشه و هر شب هنگام خواب به قسمت های مورد نظرت بزن و روش رو یلفون بکش و تا صبح بزار روش بمونه این کار رو ٢٠ روز انجام بده
..

٢- یه مقدار زعفرون اب کرده رو با خامه مخلوط کن مثل پماد بشه و مثل همون مخلوط آبلیمو که گفتم تا ١٠ روز استفاده کن نتیجه این دو تا معجون برام ثابت شده اس استفاده کن حتما نتیجه میگیری و تا عید بلور میشی بوووووس

این مال قبلا کپی کردم گفته تا عید بلور میشی😂🤣

بهارِ زندگیِ مادر، تو وصل بودی به بهشت و من وصل شدم به تو، و بهشت اینگونه کشیده شد به زیر پاهایم🤱💙🧿
2706