2733
2734
عنوان

سفید کننده بیکنی

896 بازدید | 43 پست

ی کرم برا سفید کردن یا لایه قسمت بیکینی معرفی میکنید

راستی برا قبل اپلاسیون چ کرمی بزنیم دردش کمتر بشه

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پماد زایلاپی یا لیدوکایین برای درد نگرفتن  سفید کردنش شو نمیدونم

پماد دردشو واقعا کم میکنه؟

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  
اول ببین چیکارا کردی سیاه شده دیگه نکن مثه لباس جنس پلاستیگ ی خیلی تنگ چاقی لوسین استفاده نکردن تیغ ...

تیغ 

2738
شیطون حالا بیکینی سفید برا چیته این اول صبی

شب جمعس🤣😂

وزن شروع ۷۰.             وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱۵/۱/۱۴۰۳   یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
اره دیگه اصلاح تیغ یا زیلت سیاه میکنه

باید چکار کنم راهکار بدید

پماد دردشو واقعا کم میکنه؟

آره دیگه اینا پماد های بی حسی هست قبل از اینکه اپیلاسیون کنی این پماد 20 دقیقه قبل چرب کن البته زایلاپی بهتره زودتر و بهتر بی حس میکنه 

آره ده اینا پماد های بی حسی هست قبل از اینکه اپیلاسیون کنی این پماد 20 دقیقه قبل چرب کن البته زایلاپ ...

قیمتش چنده

فک میکنم 25 به بالا باشه دقیق نمیدونم

ممنونم

2706