2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وایی معده درد و حالت تهوع دارم از نصفه شب     خودمو قرنطینه کنم یعنی؟

چیزی نخوردی که معدتو به هم بریزه؟آره. قرنطینه کن اگر علایم دیگه ای شروع نشد کرونا نیست.چون بعدش بدن درد و تب و لرز و سردرد و سنگینی سینه شروع میشه کم کم.

یه نفر معده درد داشت و تهوع.قرنطینه نکرد شوهرش و بچه هاش هم گرفتن ازش.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2728

من از دیشب ی سر درد وحشتناک دارم چشام الان بزور باز شده تب دارم لرز دارم نصف بدنم گرمه نصفش سرد دو روز پیش این جوری شدم ولی دیشب شدیدتر حالت تهوع هم دارم 

خیر سرم از وقتی کرونا اومد حتی بیرون نرفتم اینم نتیجه اش برو دکتر کروناس؟؟

چیزی نخوردی که معدتو به هم بریزه؟آره. قرنطینه کن اگر علایم دیگه ای شروع نشد کرونا نیست.چون بعدش بدن ...

من در حالت عادی هم بعضی وقتا معده درد دارم

ولی برای احتیاط قرنطینه میکنم امیدوارم کرونا نباشه

مرسی

من در حالت عادی هم بعضی وقتا معده درد دارم ولی برای احتیاط قرنطینه میکنم امیدوارم کرونا نباشه مرسی

اونم اعصاب معده داره.اگر عصبی بشه معده درد میگیره.یا اگر صبحانه نخوره شب میره زیر سرُم. واسه همین فکر میکرد مثل همیشه معده‌ش تحریک شده ولی کرونا بود. احتباط کن انشالله که همچین چیزی نیست.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2738
سلام .به خدا من اهل خرابکاری نیستم .تاپیکای قبلی هم که بخونی میبینی همش از بچه ها خواستم دعا کنن مهر ...

سلام عزیزم

تو لپتاپت سرچ کن واتساپ وب میاد واست

بعد تو قسمت تنظیمات واتساپش برو یه گزینه هست به همین اسم

اون کدی که تو لپتاپ هستو با دوربین روش بگیر میاد واست

تصویریش تو نت پره

فقط وقتی خوابه اینکارو انجام بده چون بالای گوشیش ایکونش میاد

سلام عزیزم تو لپتاپت سرچ کن واتساپ وب میاد واست بعد تو قسمت تنظیمات واتساپش برو یه گزینه هست به هم ...

خیلی ممنون .من این دفعه رو این کار کردم .اما دیگه نمیتونم چون دورم ازش میخوام کلا واتسابش رو داشته باشم

جان را چه خوشی باشد بی صحبت جانانه.....
یعنی راهی نیست که حتی پیشش هم نباشم بیاد برام

میتونی واتساپ بیزینس نصب کنی فکر کنم بعد اگه به سیمکارتش دسترسی داشته باشی کدو بزنی که کلا داشته باشیش

ولی اگه چک کنه بازم میفهمه 

مطمئن نیستم البته

نگرفتم ولی دیدم.با معده درد و بعدش  استفراغ شروع شد.

من با تب و لرز شروع شد و بیحالی و حالت تهوع

الانم ۸روزه گذشته بویاییم و از دست دادم

لطفا برای باردار شدنم صلوات میفرستی🤰
2706