2726
عنوان

هرکی عربیش خوبه حتما بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه احتمالادرمراتب بالاترمیخونن😒

احتمالا!😕😑

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2728
خواهر من خواهر طللبه نیازی به هدایت به راه راست نداره خودش اختیار کارا خودشو داره

اگر دقت میکردید نگفتم چرا این کار رو میکنند فقط حکم شرعی رو پرسیدم دختر جان!

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
یعنی به نظرت حکم شرعی وجود داره که نوشته تقلب حرام است؟ همچین فکری کردی یعنی 😅

بله چنین فکری کردم اما متوجه تمسخر شما نمیشم.

به هر حال روی صحبتم با ایشون بود نه شما

بله چنین فکری کردم اما متوجه تمسخر شما نمیشم. به هر حال روی صحبتم با ایشون بود نه شما

به خدا منظورم تمسخر نبود 😅اما سوال شمام عجیب بود انگار داشتی تیکه مینداختی 

درسته روی صحبتتون با ایشون بود ولی تو تاپیک منم هستین و اینجا همه حق دارن همه ریپلای کنن 

به هرحال ناراحت نشین از دستم منظور بدی نداشتم

یعنی به نظرت حکم شرعی وجود داره که نوشته تقلب حرام است؟ همچین فکری کردی یعنی 😅

بنظرت نیست چنین حکم شرعی😐من خودمم تقلب میکنمابرای درسای دانشگام ولی کلی بدونی بدنیست حرام است ولاغیر،

به خدا منظورم تمسخر نبود 😅اما سوال شمام عجیب بود انگار داشتی تیکه مینداختی  درسته روی صحبتتون ...

نه ناراحت که نشدم اما واقعا دوست داشتم جواب دوستمون رو بدونم به عنوان اینکه طلبه هستند.چه از نظر شرعی و چه اخلاقی.وگرنه اصلا کاری به اینکه شما کمک میخواهید نداشتم.

انشاالله موفق باشید🌷

خانم ها درسته که تقلب کار بسیار زشت و نکوهیده ای هست ولی توجه داشته باشید که خیلی از معلمهای الان، با اومدن آموزش های مجازی خودشون را راحت کردند و اونطور که باید تدریس نمیکنند

خوب طفلک بچه ها چطوری و کجا باید درس یاد بگیرن پس چاره ای جز تقلب ندارند معلم اجتماعی پسر من موقع امتحان خودش میگه بچه ها کتاب هاتون را بیارید و پاسخ بدید. 

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
2706